Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
حلقه لاغری تن زیب

حلقه لاغری تن زیب

قیمت : 16,500تومان

حلقه لاغری تن زیب TANZIB

وضعیت: موجود

مشخصات: 

حلقه لاغری تن زیب TANZIB

 این حلقه که برجستگیهای داخلی، قطر بزرگتر و  وزن بیشتر، آن را از حلقه های معمولی متمایز می کند ، بر جستگی های داخلی آن باعث ماساژ انگشتی در ناحیه میان تنه می شود که خود علاوه بر  خواص ماساژ ، خواص ویبراتور داشته و تاثیر بسزایی در کوچک شدن شکم دارد. کار با این حلقه یک ورزش دلپذیر است که بسادگی قابل انجام است. این حلقه از تعداد 8 عدد قطاع مختلف تشکیل شده که براحتی قابل مونتاژ و دمونتاژ است و برای تعییر سایز می توانید از 6 ، 7 یا 8 قطاع استفاده کنید.

برجستگیهای داخلی این حلقه با فشار های انگشتی  باعث تحریک و تقویت معده و میان تنه می شود. فرد می تواند با 10 دقیقه تمرین  حداقل 30000 دفعه ماساژ انگشتی را تجربه کند. همچنین به بهتر شدن عملکرد امعاء داخلی، افزایش گردش خون، رفع یبوست  و کمر درد کمک می کند. روزانه تنها 10 دقیقه تمرین با این حلقه به شخص این امکان را می دهد تا بدن مناسب و سالمی  داشته باشد، چاقی های غیر لازم دور شکم  از بین برود، به خاطر افزایش گردش خون شادابی بیشتر در چهره نمایان می گردد.

برای یادگیری با قرار گرفتن داخل حلقه آن را به پشت خود چسبانده و با پرتاب آن به یک سمت تمرین را شروع کنید. به یاد داشته باشید که  تمرین را با چند دقیقه در هر نوبت  شروع و کم کم تا  10 یا حداکثر 15 دقیقه  در روز افزایش دهید و هیچگاه بیش از این تمرین نکنید .ضمنا به یاد داشته باشید که در روز های اولیه ممکن است بدن شما کبود شود ، این واکنش طبیعی بدن بوده و به تدریج مشکل حل می شود . 

برای مونتاژ کردن این وسیله ابتدا یکی از  قطاع های رنگ  آبی را انتخاب و قطاع های دیگر را به صورتی که نشان داده می شود به آن اضافه نمایید .به خاطر داشته باشید آخرین قطاعی که باید مونتاژ شود قطعه دیگر به رنگ ابی است . در پایان این دو قطاع را با فشار به یکدیگر متصل نمایید . برای دمونتاژ عکس این عمل را تکرار نمایید.

 

"توجه : لطفا در زمان خریداری کالا، در بخش توضیحات فاکتور رنگ، سایز کالا، و سایر توضیحات مد نظرتان را درج نمایید."

وزن (گرم) : 1000

ارسال نظر