Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

صعود رئال به فينال جام باشگاه‌هاي جهان

صعود رئال به فينال جام باشگاه‌هاي جهان

با پيروزي پرگل مقابل کروز آزول
صعود رئال به فينال جام باشگاه‌هاي جهان

رئال مادريد موفق شد با پيروزي پر گل 4-0 مقابل کروز آزول مکزيک، به فينال جام باشگاه‌هاي جهان صعود کند.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید موفق شد در دیداری نسبتا آسان، از سد حریف مکزیکی خود بگذرد و به فینال جام باشگاه‌های جهان صعود کند. نیمه ی اول این رئال بود که بازی را هجومی شروع کرد و در دقیقه 15 به گل اول رسید. روی خطا بر روی دنی کارواخال، تونی کروس پشت ضربه ی ایستگاهی ایستاد و سانتر دقیق هافبک آلمانی، روی سر راموس نشسته و وارد دروازه شد. بدین ترتیب رئال در همان ابتدا از حریف خود پیش افتاد. سپس این مکزیکی ها بودند که به خود آمدند و چندین حمله ی خطرناک به روی دروازه ی رئال ترتیب دادند که با واکنش های خوب کاسیاس و دفاع خوب په‌په و راموس روبرو شدند. سپس در دقیقه 36، بر خلاف جریان بازی، روی حرکت استثنایی کارواخال و دریبل چندین بازیکن و پاس دقیقش، بنزما در محوطه ی 6 قدم پا به توپ شد و مهاجم فرانسوی، گل دوم بازی را به ثمر رساند. اما طولی نکشید که آزول کروزی ها در یک حمله، با خطای راموس صاحب ضربه ی پنالتی شدند. هر چند که این ضربه ی پنالتی توسط خراردو تورادو زده شد و ایکر کاسیاس، کاپیتان رئال این توپ را مهار کرد و مانع گل خوردن تیمش شد.بازی در نیمه ی اول با نتیجه 2-0 به پایان رسید.

نیمه ی دوم را هم رئال بهتر شروع کرد و در دقیقه 50، روی پاس خوب رونالدو و ضربه ی تمام کننده ی بیل، به گل سوم خود رسید. در نیمه ی دوم رئال بر بازی تسلط پیدا کرد و موقعیت‌های فراوانی ایجاد کرد. در دقیقه 72 نیز روی حرکت رونالدو از سمت چپ و پاس خوب او به ایسکو، هافبک اسپانیایی با دریبل 3 بازیکن و یک ضربه ی دقیق، گل چهارم بازی را به ثمر رساند. تا اواخر بازی، رونالدو تلاش زیادی کرد که نام خود را در میان گلزنان به ثبت برساند که تلاشش بی فایده ماند. بدین ترتیب، رئال به فینال جام باشگاه‌های جهان صعود کرد و بیست و یکمین پیروزی پیاپی خود را رقم زد.

ارسال نظر