Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

داوري: شانسم براي حضور در جام‎ملت‎ها کم است

داوري: شانسم براي حضور در جام‎ملت‎ها کم است

از اينجا رانده و از آنجا مانده شدم
داوري: شانسم براي حضور در جام‎ملت‎ها کم است

دانيال داوري از بعد از اردوي تيم‌ملي که در تهران برگزار شد و به آن دعوت نشد، ديگر جايي در ترکيب ثابت گراس هاپرز سوئيس نداشته است.

او که در این روزها شرایط خوبی نه در تیم‌ملی و نه در تیم باشگاهی اش ندارد، در گفت‌وگو با "ورزش سه" ادعا کرد که شانسش برای قرار گرفتن در لیست تیم‌ملی برای جام ملت ها کم است.

از بعد از اردوی تیم‌ملی دیگر برای گراس هاپرز بازی نکردم

از بعد از اردوی تیم‌ملی در تهران که به آن دعوت نشدم، دیگر در ترکیب گراس هاپرز به میدان نرفتم. من در آن زمان به مربی تیممان گفتم که می‌ خواهم به ایران بروم و 10 روز در سوئیس نیستم. او اول مخالفت کرد اما من اصرار کردم. سرمربی تیم به من گفت که اگر می‌ روی من رویت حساب باز نمی‌ کنم و چون من دوست داشتم در کنار تیم‌ملی باشد ترجیح دادم به تیم‌ملی بروم.

نمی‌دانم چه شد که به تیم‌ملی دعوت نشدم

واقعا نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که به تیم‌ملی دعوت نشدم. پیش از شروع اردو به من گفتند که آماده باش که به تهران بیایی ولی من به یکباره دعوت نشدم. خودم هم تعجب کردم که در آن چند روز چه اتفاقی افتاد که به تیم‌ملی دعوت نشدم.

از اینجا مانده و از آنجا رانده شدم

شرایط بدی برایم پیش آمد، به نوعی از اینجا رانده و از آنجا مانده شدم. هم جایگاهم را در گراس هاپرز از دست دادم و هم حالا دیگر جایی در تیم‌ملی ندارم. حالا باید صبر کنم تا ببینم چه اتفاقی برای من می‌ افتد. تنها چیزی که می‌ توانم بگویم این است که فعلا اصلا اوضاع خوبی ندارم.

سرمربی ما یک بار همین رفتار را بالاک کرده بود

سرمربی تیم ما یک بار همین رفتار را با میشائیل بالاک کرده بود. او در آن زمان سرمربی تیم‌ملی آلمان بود و بالاک گفته بود که مصدوم است و نمی‌ تواند بازی کند. اما فیلم تمرین های او در باشگاهش به دست میشائیل اسکیبه رسید و او دیگر بالاک را به تیم‌ملی آلمان دعوت نکرد تا زمانی که یورگن کلینزمن سرمربی تیم‌ملی آلمان شد و بالاک دوباره به تیم‌ملی دعوت شد.

از رفتار اسکیبه ناراحت نیستم

از رفتار اسکیبه اصلا ناراحت نیستم، به هر حال او حرفه ای تصمیم گرفته است. اسکیبه بازیکنی را می‌ خواست که بتواند در اختیار تیمش باشد و حالا شما می‌ بینید که به خاطر آن اتفاق من را از ترکیب تیم کنار گذاشت.

شانس کمی برای دعوت به تیم‌ملی دارم

به هر حال بازیکنی که در باشگاهش ذخیره است امکان دارد که به تیم‌ملی دعوت شود. به همین دلیل هم من می گویم که شانسم برای حضور در رقابت های جام ملت ها کم است. علیرضا حقیقی فوق العاده دروازه بانی می‌ کند و من هم که چند وقتی است برای گراس هاپرز بازی نکرده ام.

ارسال نظر