Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

ابهامات بي‎شمار در غياب مديرعامل پرسپوليس

ابهامات بي‎شمار در غياب مديرعامل پرسپوليس

گزارش ويژه: خبري نيست، مزاحم نشويد!
ابهامات بي‎شمار در غياب مديرعامل پرسپوليس

خبر گرفتن از حال نامساعد اين روزهاي پرسپوليس چندان کار راحتي نيست. خبرنگاران به خوبي متوجه هستند که براي پيگيري يک قضيه يا با تلفن‌هاي خاموش مواجه مي‌‌شوند يا با کلمات تکرار

به گزارش "ورزش سه"، اخبار دریافتی و شایعات از اطراف باشگاه حاکی از آن است که طی امروز و فردا باشگاه پرسپولیس با یک اسپانسر به توافق خواهم رسید تا مشکلات مالی اش حداقل در زمینه جذب بازیکن به حداقل برسد. از سوی دیگر شنیده می‌ شود که کاشانی یا منتقمی از سوی گودرزی و خادم حق امضا خواهند گرفت تا مشکلات ساری و جاری باشگاه به حداقل برسد. این اتفاقات و شنیده ها تنها در حد شایعه است اما برای پیگیری آن کار بسیار سختی پیش روی اهالی رسانه است.

منتقمی پاسخ نمی‌ دهد

منتقمی به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس فعلا ترجیح داده تا پاسخگوی خبرنگاران نباشد و با خاموش کردن دستگاه های تلفنی که در دسترس است خود را از مطرح شدن سوالات و ابهامات زیادی که وجود دارد، تا حدی خلاص کرده است. اگرچه برخی تعدادی محدود از خبرنگاران با منتقمی در ارتباط هستند اما نوع خبررسانی این گروه به اندازه این نیست تا عطش دانستن و پاسخگویی به ابهامات میلیون ها هوادار پرسپولیس را سیراب کند. در این شرایط ساده ترین راه گفت‌وگو با حسین کلانی و جعفر کاشانی است. اما گفت‌وگو با آنها هم کمکی به پیدا کردن پاسخ ها نخواهد کرد.

کلانی در راستای بی اطلاعی

کلانی در تمام اظهارنظرهایش از جدایی قطعی تا پایان هفته خبر می‌ دهد و گویا خلاصی سیاسی از زندان در حال حاضر مهمترین دغدغه او محسوب می‌ شود. جعفر کاشانی هم که بیشتر در بین اهالی فوتبال به یک دیپلمات معروف است تا پاسخگوی مسائل فنی در مواجهه با سوالات و ابهامات موجود فقط و فقط به کلمه «سوءتفاهم» اشاره می‌ کند. سوءتفاهمی که از نگاه او بیشترین نقش را در زندانی شدن سیاسی و وضعیت این روزهای پرسپولیس داشته است.

گفت‌وگوهای بی فایده

درهمین ارتباط صبح امروز به دنبال آن بودیم تا دریابیم اسپانسر بعدی پرسپولیس که قرار است ظرف یکی، دو روز آینده معرفی شود چه نام دارد و با چه شرح وظایفی قرار است به این باشگاه بزرگ کمک کند و اصلا خبر توافق با اسپانسر جدید واقعیت دارد یا نه؟ با منتقمی تماس می‌ گیریم و کماکان با گوشی های خاموش او مواجه می‌ شویم. به سراغ حسین کلانی می‌ رویم. حسین کلانی در گفت‌وگو با "ورزش سه" در مورد اینکه آیا باشگاه پرسپولیس برای جذب اسپانسر به توافق رسیده یا نه همه چیز را به اظهارنظر کاشانی منوط کرد و با اعلام اینکه جعفر کاشانی به عنوان رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در جریان این امور است، از ما خواست تااطلاعات موثق را از جعفر کاشانی یا بهروز منتقمی پیگیر شویم. کلانی می‌گوید: «در جریان این اتفاقات نیستم من عضو البدل هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هستم و این مسائل در حوزه اختیارات آقایان کاشانی و منتقمی است. چیزی که مربوط به من است این است که اگر سیاسی تا آخر هفته آزاد نشود من از پرسپولیس خواهم رفت.»

انشاالله و ماشاالله!

بلافاصله پس از اظهارنظر حسین کلانی به سراغ جعفر کاشانی می‌ رویم. جعفر کاشانی با همان سیاست های خاص خودش سعی می‌ کند تا از دادن پاسخ های شسته و رفته خودداری کند. او در واکنش به اینکه در جلسه مجمع دیروز با وزیر چه اتفاقاتی رخ داده می‌ گوید:« هم و غم تمام مسوولان کشور این است که مشکل پرسپولیس به عنوان نماینده فوتبال ایران حل و فصل شود. نه پرسپولیس بلکه تمام تیم های حاضر در لیگ‌برتر و ...!» این پاسخ ابهام ما را مرتفع نمی‌ کند به همین خاطر مستقیم تر سوال می‌ کنیم. «آیا با اسپانسر خاصی به توافق رسیده اید؟» جعفر کاشانی پاسخ می‌ دهد:«بگذارید امروز و فردا همه چیز مشخص می‌ شود.» از کاشانی می‌ پرسیم آیا به عنوان رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در جریان این نیست که چه کسی قرار است به عنوان جانشین سیاسی امضاها را انجام داده و نام اسپانسر بعدی باشگاه پرسپولیس چیست؟ که با این پاسخ سیاستمدارانه او مواجه می‌ شویم:«گفتم که همه چیز مثبت است. انشاالله تمام مسائل حل خواهد شد. این یک سوءتفاهم است که حل می‌ شود. من آرزو می‌ کنم که تیم پرسپولیس به یک باشگاه ...!»

دور باطل اطلاع رسانی

به هیچ کدام از سوال هایمان پاسخی داده نمی‌ شود و ما هم مثل هوادار پرسپولیس خودمان را برای شنیدن هر خبری آماده می‌ کنیم. مثل ابتدای همین فصل که پس از ردیف شدن نام هایی مثل آجورلو، عابدینی، انصاری‌فرد، پروین، مصطفوی، فائقی و ... به یکباره متوجه شدیم که چهره هایی چون سیاسی، سلیمی، طاهری، خواجه‌وند و ... که حتی نامشان هم به گوش اهالی فوتبال نرسیده بود قرار است به عنوان اعضای هیات مدیره پرسپولیس را مدیریت کنند و طبق ادعای امیررضا خادم بهترین هیت مدیره تاریخ را تشکیل داده تا آب در دل هواداران پرسپولیس تکان نخورد. خودتان برای شنیدن هر خبری آماده کنید چون در این باشگاه هیچ کس پاسخگو نیست.

ارسال نظر