Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

رونالدو فرشته نجات پرتغال مقابل دانمارک

رونالدو فرشته نجات پرتغال مقابل دانمارک

کريستيانو رونالدو با ضربه سري استثنايي در دقيقه 95،يک پيروزي شيرين را براي پرتغال به ارمغان آورد.

تیم ملی پرتغال پس از شکست عجیب 1-0 در زمین خودش مقابل آلبانی که با برکناری پائولو بنتو از سمت سرمربیگری پرتغال همراه بود، به شدت به پیروزی بر دانمارک نیاز داشت. 

فرناندو سانتوس برای اولین بار در یک دیدار رسمی روی نیمکت پرتغال می نشست. او که از جانب فیفا 8 جلسه از نشستن روی نیمکت مربیگری محروم شده بود، با حکم دادگاه حکمیت ورزشی تا زمان اعلام رای نهایی، حکمش معلق شد و توانست در این بازی از روی نیمکت هدایت شاگردانش را بر عهده بگیرد. 

بازگشت ستارگان قدیمی پرتغال از جمله کوارشما و کاروالیو به ترکیب پرتغال، رنگ و روی تازه ای به این تیم داده بود. این بازی در نیمه اول با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یافت. 

در نیمه دوم نیز تا دقیقه 90 بازی با همین نتیجه دنبال می شد. در این دقیقه، رونالدو بخاطر خطا روی هافبک دانمارک باعث بروز جنجال کوچکی درون زمین شد. رونالدو در این صحنه کارت زرد گرفت. 

پرتغال که نمی خواست با تساوی از زمین خارج شود بر شدت حملات خود در 5 دقیقه وقت اضافی گرفته شده برای بازی افزود تا اینکه در دقیقه 95، کریس رونالدو سانتر زیبای کوارشما از راست را با پرشی استثنایی و ضربه سری دقیق، دور از دستان اشمایکل وارد دروازه دانمارک کرد تا بار دیگر فرشته نجات پرتغال شود. 

پرتغال با این برد دلچسب، از بحران فاصله گرفت.

 

 

ارسال نظر