Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

شکست غيرمنتظره هلند مقابل ايسلند

شکست غيرمنتظره هلند مقابل ايسلند

تيم ملي هلند در سومين ديدارش در مرحله گروهي يورو 2016، با نتيجه 2-0 مغلوب ايسلند شد.

 شاگردان گاس هیدینک که در دیدار قبلی مقابل قزاقستان به سختی پیروز شده بودند، در دیدار امشب به آن اندازه خوش شانس نبودند و شکست خوردند.
نارنجی ها در دو دیدار ابتدایی، یک شکست مقابل جمهوری چک داشتند و در دیدار بعدی، به سختی قزاقستان را شکست داده بودند. در دیدار امشب هم تنها 10 دقیقه لازم بود تا شاگردان هیدینک متوجه شوند که یک بازی دشوار دیگر در پیش دارند.
خطای فن در ویل روی بیارناسون، یک ضربه پنالتی نصیب میزبان کرد و ژیلفی سیگوردسون، آن را تبدیل به گل کرد. بعد از این گل هلندی ها تلاش زیادی برای رسیدن به گل تساوی کردند اما در دقیقه 42، این سیگوردسون بود برتری ایسلند را دو برابر کرد. یک ضربه کرنر، با ضربه سر سیگوردسون، حساب کار را 2-0 کرد.
هیدینک در ابتدای نیمه دوم کلاوس هونتلار را به میدان فرستاد اما این تغییر هم باعث نشد تا هلند به گل برسد تا تیم سوم جام جهانی 2014، در سومین دیدارش در مرحله مقدماتی یورو 2016، برای دومین بار طعم شکست را بچشد.


گروه A
قزاقستان 2-4 جمهوری چک

ایسلند 2-0 هلند

لتونی 1-1 ترکیه

گروه B

بوسنی 1-1 ترکیه

ولز 2-1 قبرس

گروه H

کرواسی 6-0 آذربایجان

مالت 0-1 ایتالیا

نروژ 2-1 بلغارستان

 

 

ارسال نظر