Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

فغاني: به خاطر نود محروم شدم

فغاني: به خاطر نود محروم شدم

عليرضا فغاني امروز از طرف کميته داوران تا اطلاع ثانوي از شرکت در داوري محروم شد. او شب گذشته به برنامه نود آمد و در آن نسبت به کمبود اطلاعات کارشناس هاي داوري اعتراض کرد.

او مدعی بود که کارشناسان داوری باید اطلاعاتشان را به روز کنند. فغانی در مورد دلیل محرومیتش به "ورزش سه" گفت: من به خاطر اینکه به کارشناسان انتقاد کردم محروم نشدم. به خاطر این محروم شدم که کار غیرقانونی انجام دادم. به نظر من محرومیتی که کمیته داوران برای من در نظر گرفته بود درست بود چون تخلف انجام دادم.

او ادامه داد: من فقط قصد کمک به جامعه داوری را داشتم ولی عده ای نسبت به حرف های من برداشت بد انجام دادند. پیشاپیش از آقای خداداد افشاریان و تمام کسانی که منظور من را بد متوجه شدند، معذرت خواهی می‌ کنم.

او در پاسخ به این سوال که آیا مدت زمان محرومیتش را می‌ داند یا نه گفت: نمی‌ دانم چقدر محروم شده ام و فعلا حکم قطعی برای من صادر نشده است. با این حال تابع قانون هستم و هر تصمیمی بگیرند می‌ پذیرم.

 

 

ارسال نظر