Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

پيروزي پرگل رئال مادريد در خانه لاکرونيا

پيروزي پرگل رئال مادريد در خانه لاکرونيا

رئال مادريد بعد از دو شکست پياپي در لاليگا، امشب موفق شد با نتيجه پرگل 8-2 ميزبانش، دپورتيوو لاکرونيا را از پيش رو بردارد.

 در این دیدار رونالدو سه گل، گرت بیل و خاویر هرناندز هر کدام دو گل برای رئال به ثمر رساندند و خامس رودریگس گل دیگر رئال را به ثمر رساندند.

رئالی ها که در غیاب رونالدو، دو شکست تلخ را تجربه کردند بودند، در دو دیدار اخیر که او به ترکیب این تیم برگشت، در مجموع 13 گل زدند.

در دیدار امشب هم ستاره پرتغالی در دقیقه 29، جشنواره گل کهکشانی ها را آغاز کرد و پیش از پایان نیمه اول، خامس رودریگس و خود رونالدو، دو بار دیگر در دقایق 36 و 41، دروازه میزبان را باز کردند.

نیمه دوم را لاکرونیا بهتر آغاز کرد و مدونژانین در دقیقه 51، از روی نقطه پنالتی، یکی از گل های خورده را جبران کرد ولی رئالی ها خیلی زود توانستند ابتکار عمل را در دست بگیرند و بین دقایق 65 تا 77، سه بار دیگر توسط بیل (دوبار) و رونالدو، به گل رسیدند.

شوت توچه در دقیقه 84، یکی از گل های خورده لاکرونیا را جبران کرد اما دو گل خاویر هرناندز در دقایق 87 و 90، یک پیروزی پرگل برای شاگردان آنچلوتی رقم زد.

 

ارسال نظر