Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

دست مارادونا در دستان پاپ

دست مارادونا در دستان پاپ

ديگو مارادونا اسطوره‌ي آرژانتيني پيش از بازي دوستانه‌ي «مسابقه براي صلح» يک پيراهن آرژانتين را به پاپ فرانسيس تقديم کرد.

مارادونا که گل اول او به انگلستان در جام جهانی ۱۹۸۶ ـ که با دست به ثمر رسیده بود ـ به دست خدا مشهور شد، از جمله بازیکنانی بود که با پاپ واتیکان دیدار کردند. رهبر کلیسای کاتولیک رم، که خود طرفدار رسمی تیم سن‌لورنزوی آرژانتین است، به سازماندهی بازی نمایشی ستاره‌ها برای ترغیب دنیا به جستجوی راه‌حل دیپلماتیک برای بحران غزه کمک کرده است.

این بازی امشب در ورزشگاه المپیک رم برگزار می‌شود و بزرگترین بازیکنان فعلی و قبلی دنیای فوتبال از جمله لیونل مسی در آن حضور دارند. مربی تیم ملی آرژانتین خراردو تاتا مارتینو و سرمربی آرسنال آرسن ونگر تیم‌ها را از بین ۵۰ بازیکن از ادیان مختلف، من‌جمله روبرتو باجوی دوست‌داشتنی که بودایی است و زین‌الدین زیدان که مسلمان است، انتخاب خواهند کرد. همچنین خاویر زانتی و جیان‌لوییجی بوفون کاپیتان‌های دو تیم خواهند بود.

ارسال نظر