Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

صبا 0 - پرسپوليس 2؛ بازگشت قرمزها به ليگ برتر

صبا 0 - پرسپوليس 2؛ بازگشت قرمزها به ليگ برتر

ديدار تيم‌هاي صباي قم و پرسپوليس تهران با پيروزي ياران دايي به پايان رسيد.

 پرسپولیس با گل‌های عالیشاه و طارمی ، میزبانش را شکست داد تا به رده هفتم جدول صعود کند.

هفته ششم لیگ برتر؛ ورزشگاه یادگار امام قم، تماشاچی: 12 هزار نفر

گل: عالیشاه (6) و طارمی (60) برای پرسپولیس

داور: البرز حاجی‌پور، کمک‌ها: حمید غمزه، مهدی عالیقدر

اخطار: محمد نوری 36، مهدی طارمی 62 (پرسپولیس) و آچیله 90 (صبای قم)

صبا: مهرداد طهماسبی، مسعود حق جو، روزبه چشمی، هادی شکوری، ابوالفضل ابراهیمی، محسن بیات، غلامحسین بادامکی، ایوب کلانتری (69 آچیله)، جلال الدین علی محمدی، امید قربانی (63 آرام طبع)، احمد حسن زاده
سرمربی: صمد مرفاوی

پرسپولیس: سوشا مکانی، محسن بنگر، میشل اومانیا، میثم حسینی، حسین ماهینی، مهرداد کفشگری (66 رضا حقیقی)، احمد نورالهی، امید عالیشاه (91 علی فاطمی)، محمد نوری، مهدی طارمی، محمد عباس‌زاده (74 اسماعیل زاده)
سرمربی: علی دایی

شرح بازی:

پرسپولیسی ها که در 5 بازی گذشته خود نتوانسته بودند انتظارات را برآورده کنند در قم دست به کار بزرگی زدند و صبا را با دو گل شکست دادند.

علی دایی این بار هم نشان داد راه عبور از بحران را بلد است و درست زمانی که نیاز بود دست پر از زمین خارج شود به اولین پیروزی تاریخ پرسپولیس در قم دست یافت. این بازی در نیمه اول با حملات نصفه و نیمه دو تیم همراه بود که پرسپولیس زهردارتر نشان داد و امید عالیشاه در دقیقه 6 موفق شد پاس طارمی را به گل اول تیمش تبدیل کند. در دقیقه 22 عباس‌زاده می توانست با ضربه سر دروازه طهماسبی را باز کند که توپش با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقایق آخر نیمه اول ایوب کلانتری با ضربه کاشته دروازه پرسپولیس را تهدید کرد که توپش با اختلاف به بیرون رفت.

در نیمه دوم صبایی ها با انگیزه جبران گل خورده به زمین آمدند تا شکست در نیمه اول را جبران کنند. احمد حسن زاده از پشت محوطه جریمه پرسپولیس شوت سرکشی را روانه دروازه سرخپوشان کرد که با واکنش سوشا توپ مهار شد.

مهدی طارمی پدیده این فصل پرسپولیس در دقیقه 58 و با شوتی دیدنی توانست پرسپولیس را به گل دوم برساند.

حملات دو تیم در دقایق پایانی سودی نداشت تا نتیجه نهایی 2 بر صفر به نفع پرسپولیس رقم بخورد و علی دایی موفق شود یکی از شیرین ترین بردهایش را به نام خود ثبت کند. 

شرح گل‌ها:

0 - 1(پرسپولیس): دقیقه 6 پاس خوب طارمی به عالیشاه و ضربه زیرطاقی این بازیکن تبدیل به گل اول بازی شد. 
0 - 2(پرسپولیس): دقیقه 60 مهدی طارمی با یک شوت سرکش و مهارنشدنی دروازه صبا را فرو ریخت.

 

 

ارسال نظر