Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تراکتورسازي قهرمان جام شهدا شد

تراکتورسازي قهرمان جام شهدا شد

شاگردان رسول خطيبي با برتري دو بر يک برابر استقلال قهرمان جام شهدا شدند.

 مصاف تراکتورسازي و استقلال در فينال جام شهدا با برتري دو بر يک تيم تبريزي به پايان رسيد تا رسول خطيبي و شاگردانش قهرماني جام شهدا را جشن بگيرند.

در نيمه نخست اين ديدار تراکتوري‌ها بازي به مراتب بهتري را ارائه دادند اما گل نخست را محمد قاضي از يک ضربه ايستگاهي در دقيقه 15 براي استقلال به ثمر رساند و بعد از اين گل بود که فشار تيم تراکتورسازي اوج گرفت و نخستين بار گرداني مي توانست در دقيقه 20 دروازه استقلال را باز کند اما واکنش خوب داسيلوا مانع از گلزني اين تيم شد.

در دقيقه 38 اين ديدار ارسال يک کرنر از سوي تراکتوري‌ها با ضربه ديدني "ديتمار بي کاي" همراه شد اما واکنش خوب داسيلوا و کمک تيرک دروازه مانع از گلزني اين تيم شد. با اين حال اين پايان کار نبود و يک بار ديگر گرداني با يک ضربه ايستگاهي از فاصله‌اي دور تلاش کرد دروازه استقلال را باز کند اما ضربه او به تيرک خورد و در حالتي مشکوک بر روي خط دروازه به زمين خورد. برخي بازيکنان تراکتورسازي در اين صحنه معتقد بودند که يک گل سالم را داور براي آنها نگرفته است.

در ادامه اين ديدار و در دقيقه 43 آرش برهاني مي‌توانست فاصله دو تيم را به دو گل برساند اما اين مهاجم در مصافي تک به تک با لک توپ را به اوت زد.

در دقيقه 45 اين ديدار ضربه احمد زاده در داخل محوطه جريمه به توپ گل تساوي را براي تراکتوري‌ها به همراه داشت.

با آغاز نيمه دوم بازي متعادل دنبال شد و دو تيم تلاش کردند دروازه‌هاي يکديگر را با خطر روبه رو کنند که حرکت در عمق محسن دلير در دقيقه 55 و داخل محوطه جريمه استقلال وي را با دروازه بان اين تيم تک به تک کرد که بغل پاي ساده او به راحتي به گل پيروزي بخش تراکتوري‌ها تبديل شد.

بعد از اين گل استقلالي‌ها تلاش کردند تا بازي را به تساوي بکشانند اما در ضد حملات آسيب پذير نشان دادند و در نهايت اين تراکتوري‌ها بودند که با برتري دو بر يک در اين ديدار پيروز شدند و قهرمان جام شهدا شدند.

ارسال نظر