Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

دي‌ماريا: ايران بازي خوبي را به نمايش گذاشت

دي‌ماريا: ايران بازي خوبي را به نمايش گذاشت

بازيکن تيم ملي فوتبال آرژانتين اعلام کرد که بارها در ديدار مقابل ايران در رقابت‌هاي جام‌جهاني به مشکل برخورده‌اند.

آنخل دي‌ماريا مي‌داند که آرژانتين بايد بازي بهتري در رقابت‌هاي جام‌جهاني 2014 برزيل از خود به نمايش بگذارد.

به نقل از فارس، آرژانتين تاکنون در مسابقات جام‌جهاني بازي‌هاي خوبي از خود به نمايش نگذاشته است اما توانست با دو پيروزي 2 بر يک و يک بر صفر به ترتيب مقابل بوسني و هرزگوين و ايران با کسب 6 امتياز راهي مرحله يک‌هشتم نهايي مسابقات شود.

پيروزي آرژانتين مقابل ايران به سختي به دست آمد و شاگردان کارلوس کي‌روش به خوبي از دروازه تيم‌شان دفاع کردند اما دروازه اين تيم در وقت‌هاي تلف شده نيمه دوم توسط شوت زيباي مسي باز شد.

هرچند دي‌ماريا از کسب 6 امتياز از دو بازي تيمش بسيار خوشحال است اما معتقد است که آرژانتين در صورتي که مي‌خواهد قهرمان جام‌جهاني شود، بايد کيفيت بازي خود را بالا ببرد.

وي در اين باره اظهار داشت: مسئله مهم براي ما پيروزي است. هفت بازي وجود دارد که بايد تمام توان‌تان را به منظور پيروزي در آنها به کار ببنديد تا قهرمان شويد.

دي‌ماريا ادامه داد: بازي کردن مقابل تيمي که تا اين حد دفاعي بازي مي‌کند، سخت است. ايران بازي خوبي را به نمايش گذاشت و ما بارها مقابل آنها به مشکل خورديم.

بازيکن تيم رئال مادريد خاطرنشان کرد: از اين نتيجه راضي هستيم زيرا به پيروزي رسيديم اما بايد برخي اشتباهات را تصحيح کنيم و در برخي مسائل ديگر بهتر شويم.

ارسال نظر