Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

قوچان نژاد: هرگز اميدمان را از دست نمي‌دهيم

قوچان نژاد: هرگز اميدمان را از دست نمي‌دهيم

مهاجم تيم ملي فوتبال ايران اعلام کرد که با وجود شکست مقابل آرژانتين هرگز اميدشان را براي صعود از دست نخواهند داد.

به نقل از ساکروي، رضا قوچان‌نژاد هنوز از شکست روز گذشته تيم ملي فوتبال ايران مقابل آرژانتين در دومين مسابقه تيمش در گروه F رقابت‌هاي جام‌جهاني 2014 برزيل ناراحت است.

به نقل از فارس، شاگردان کارلوس کي‌روش نمايشي فوق‌العاده در ديدار مقابل آلبي سلسته نشان دادند تا يک تساوي بدون گل تاريخي مقابل آرژانتين به دست آوردند اما ليونل مسي با گلي که در وقت‌هاي تلف شده نيمه دوم به ثمر رساند، تيمش را به پيروزي رساند.

ايران همچنين حس مي‌کند که داور يک پنالتي را که روي خطاي دقيقه 9 نيمه دوم زابالتا بر روي دژاگه در محوطه جريمه رخ داد، به سود اين تيم اعلام نکرده است.

به هر حال نماينده آسيا هنوز شانس دارد که در صورت پيروزي مقابل بوسني و شکست نيجريه مقابل آرژانتين براي اولين بار به دور بعدي رقابت‌هاي جام‌جهاني راه يابد.

رضا قوچان‌نژاد در اين باره در صفحه شخصي خود در شبکه اجتماعي توئيتر نوشت: يک‌بار ديگر به خاطر حمايت فوق‌العاده مردم در بازي ديروز تشکر مي‌کنم. مطمئنا هنوز ناراحت هستيم اما هرگز اميدمان را از دست نمي‌دهيم.

ارسال نظر