Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

شکست نيجريه و برتري آرژانتين

شکست نيجريه و برتري آرژانتين

حريفان ايران در جام جهاني 2014 شب گذشته در ديدارهاي دوستانه به مصاف حريفان خود رفتند.

در فاصله 4 روز مانده به آغاز جام جهاني 2014 نقاط مختلف دنيا شب گذشته و بامداد امروز شاهد برگزاري ديدارهاي دوستانه ملي بود. در يکي از اين بازي‌ها تيم ملي فوتبال آرژانتين يکي از حريفان ايران در جام جهاني با نتيجه 2 بر صفر از سد اسلووني گذشت. ريکاردو آلوارز در دقيقه 12 و ليونل مسي در دقيقه 76 گل‌هاي آرژانتين را به ثمر رساندند.

نکته جالب در اين بازي اين بود که مسي که در نيمه دوم به ميدان آمد بار ديگر دچار حالت تهوع شد تا همچنان اين مشکل گربيانگير او باشد.

نيجريه ديگر حريف ايران در گروه F جام جهاني 2 بر يک برابر آمريکا شکست خورد. ويکتور موسي در دقيقه 86 و از روي نقطه پنالتي تک گل نيجريه را به ثمر رساند آن هم در حالي که جوزي آلتيدوره دو بار در دقايق 32 و 69 براي آمريکا گلزني کرده بود.

در ساير ديدارهاي مهم، انگليس برابر هندوراس با نتيجه بدون گل متوقف شد، پرتغال با يک گل مکزيک را شکست داد و اسپانيا با گل‌هاي داويد ويا (60 و 88) از سد السالوادور گذشت، ضمن اينکه فابرگاس در دقيقه 4 يک پنالتي را از دست داد.

 

 

ارسال نظر