Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

انتقاد کارشناس فوتبال روسيه از کي‌روش

انتقاد کارشناس فوتبال روسيه از کي‌روش

کنستانتين گنيچ با انتقاد از تصميم کارلوس کي‌روش در دعوت نکردن سردار آزمون براي حضور در جام جهاني گفت: نمي‌دانم دليل دعوت نشدن آزمون چه بوده است.

کارلوس کي‌روش، سرمربي تيم ملي ايران هفته گذشته فهرست نهايي خود را براي جام جهاني 2014 اعلام کرد که در آن حذف نام سردار آزمون کمي عجيب به نظر رسيد.

به نقل از ايسنا، کنستانتين گنيچ، فوتباليست بازنشسته روسيه‌اي که در حال حاضر به عنوان کارشناس در اين کشور فعاليت مي‌کند، با انتقاد از کارلوس کي‌روش گفت: واقعا نمي‌دانم کي‌روش چگونه روي نام آزمون خط قرمز کشيد. نمي‌دانم دليل خط خوردن آزمون چه بوده است؟ او اين فصل در تيم روبين کازان عملکرد بسيار خوبي نشان داد و تيم‌هاي زيادي چون ارسنال، تاتنهام و ميلان براي به خدمت گرفتن او صف کشيده‌اند. آزمون بازيکن جوان و باانگيزه‌اي است که توانسته خودش را به خوبي در فوتبال اروپا اثبات کند.

گنيچ در ادامه درباره آينده آزمون در تيم روسيه‌اي گفت: تاکنون صحبت‌هاي زيادي درباره تيم آينده اين بازيکن شده است و در حال حاضر مشخص نيست که فصل بعد آزمون در روبين کازان بماند يا خير اما فکر مي‌کنم او فصل بعد در روبين کازان بماند.

ارسال نظر