Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

مهاجم بارسلونا در رأس فهرست خريد يوونتوس

مهاجم بارسلونا در رأس فهرست خريد يوونتوس

بانوي پير قصد دارد مهاجم شيليايي تيم فوتبال بارسلونا را به سري A برگرداند.

جوزپه ماروتا، مدير ورزشي باشگاه يوونتوس اعلام کرد که در صدد است مذاکراتي را با باشگاه بارسلونا براي جذب الکسيس سانچس، مهاجم شيليايي آبي‌واناري‌پوشان کاتالونيا انجام دهد.

به نقل از تسنيم، سانچس يکي از بازيکناني است که رسانه‌هاي اسپانيايي چندي پيش او را جزو بازيکنان مازاد بارسلونا معرفي کردند و مدعي شدند که وي در تابستان نيوکمپ را ترک خواهد کرد. باشگاه بارسلونا تاکنون هيچ واکنشي مبني بر نادرست بودن اين خبر نشان نداده است و علاوه بر آن چند تيم از جمله يوونتوس هم نسبت به جذب سانچس ابراز علاقه کرده‌اند که اين موضوع احتمال خروج او از جمع آبي‌واناري‌پوشان را افزايش داده است.

جوزپه ماروتا در اين خصوص به شبکه اسکاي اسپورت ايتاليا گفت: ما الکسيس سانچس را مي‌خواهيم. او بازيکن تراز اولي است که در بارسلونا شايستگي و توانايي‌هايش را ثابت کرده است و مطمئناً تمام تيم‌هاي بزرگ از داشتن بازيکني مانند او خوشحال خواهند شد. من هم اين واقعيت را که يوونتوس به جذب او تمايل دارد، انکار نمي‌کنم.

ماروتا درباره شانس يووه براي جذب سانچس که به واسطه دوران حضورش در اودينزه از فوتبال ايتاليا شناخت خوبي دارد، اظهار داشت: او فعلاً بازيکن بارسلوناست اما هر بازيکني قيمتي دارد. براي جابجا شدن يک بازيکن ميان دو تيم علاوه بر موافقت رؤساي تيم مبدا، خواست خود بازيکن هم بسيار مهم است.

تمايل يوونتوس به جذب سانچس در شرايطي است که او تا سال 2016 با بارسلونا قرارداد دارد.

 

 

ارسال نظر