Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

ايران دور دوم جام جهاني را نشانه گرفته است

ايران دور دوم جام جهاني را نشانه گرفته است

پايگاه اينترنتي terra از تلاش ايران براي صعود به دور دوم جام جهاني برزيل خبر داد.

تيم ملي فوتبال ايران اردوي آمادگي خود را براي حضور در جام جهاني در کشور اتريش برپا کرده است و قرار است 3 ديدار دوستانه نيز در اين اردو برگزار کند.

به نقل از ايسنا، پايگاه اينترنتي terra آرژانتين در گزارشي درباره تيم ملي ايران نوشت: شاگردان کي‌روش خيلي زود تمريناتشان را براي حضور در جام جهاني آغاز کردند. به نظر مي‌رسد تيم ملي ايران صعود به دور دوم جام جهاني را از همين حالا نشانه گرفته است و نمي‌خواهد تيمي دست و پا بسته در برزيل باشد.

کارلوس کي‌روش، سرمربي 61 ساله تيم ملي ايران مي‌تواند از 3 تجربه قبلي ايران در جام جهاني استفاده کند و اين‌بار يک عملکرد تاريخي داشته باشد. اين مربي پرتغالي از زماني که هدايت تيم ملي ايران را بر عهده گرفت، تلاش زيادي جهت جذب بازيکنان ايراني خارج از کشور کرد.

از سال 2011 که کي‌روش روي نيمکت ايران نشست صعود به جام جهاني هدف اصلي مرد پرتغالي بود. او سرانجام موفق شد در جنگ اولسان، ايران را به خواسته خود برساند و به جام جهاني 2014 برزيل راه يابد. ايران پس از آن که نتوانست در جام جهاني 2010 حضور داشته باشد، موفق شد با برتري برابر کره جنوبي به عنوان تيم نخست به جام جهاني 2014 برزيل راه يابد.

تيم ملي ايران در حال حاضر بازيکنان خوب زيادي در ترکيب خود دارد که يکي از آنها جواد نکونام کاپيتان 33 ساله ايراني محسوب مي شود که مي تواند در برزيل دومين حضورش را در جام جهاني تجربه کند. ستاره ايراني الکويت به احتمال زياد آخرين جام جهاني خود را تجربه خواهد کرد و به همين خاطر انگيزه زيادي براي موفقيت در برزيل دارد.

بايد ديد تجربه سال‌ها حضور کي‌روش در کنار فرگوسن و سه حضور ناموفق ايران در جام جهاني اين‌بار در چهارمين حضور، منجر به صعود ايران به دور دوم جام جهاني مي‌شود يا خير؟

 

ارسال نظر