Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

سرمربي بوسني: ايران تيمي ناشناخته است

سرمربي بوسني: ايران تيمي ناشناخته است

سرمربي تيم ملي فوتبال بوسني گفت: ايران تيم ناشناخته‌اي است اما تيمي که در گروه خود اول شده يعني تيم خوبي است.

 سوسيچ سرمربي تيم ملي فوتبال بوسني بسيار اميدوار است که تيمش درجام جهاني 2014 نتايج خوبي را کسب کند. بوسني که در گروه F با تيم‌هاي ملي ايران، آرژانتين و نيجريه همگروه است کادر فني و بازيکنان اين تيم اميدوارند که پس از آرژانتين به عنوان تيم دوم از اين گروه صعود کند.

به گزارش فارس، وي در اين زمينه گفت: مسلما ما در گروه سختي قرار داريم و مي‌توانيم در همين گروه به کارمان پايان بخشيم بنابراين از سرانجام اين کار نمي‌توانيم زياد هم شکايت داشته باشيم.

وي ادامه داد: بدون شک تيم ملي آرژانتين که يک رقيب بزرگ در گروه F است و بدون شک تيم اول گروه محسوب مي‌شود. نيجريه هم که همواره به عنوان تيمي از نماينده‌هاي آفريقا در جام جهاني حضور داشته است و اما ايران که تيمي کاملا ناشناخته است براي ما است. ايران ناشناخته است اما تيمي است که به عنوان تيم اول به جام جهاني صعود کرده است پس يقينا تيم خوبي است.

سرمربي بوسني گفت: بنابراين مي‌توانيم بگويم که پس از بازي اول ما مقابل آرژانتين بازي اصلي ما براي صعود از ديدار مقابل نيجريه کارمان آغاز مي‌شود. هدف ما صعود از گروه F به عنوان تيم دوم است اما اين بدان معنا نيست که ما در اين مسير موفق خواهيم شد.

سوسيچ خاطرنشان کرد: ما بازيکنان بزرگي مثل ژکوويچانيچ اما همين نفرات براي اينکه جاب ثابت خود را بگيرند بايد با نفراتي که من روي نيمکت دارم مبارزه کنند.

 

ارسال نظر