Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

يوونتوس به قهرماني در سري آ نزديکتر شد

يوونتوس به قهرماني در سري آ نزديکتر شد

تيم فوتبال يوونتوس دوشنبه در آخرين ديدار از هفته سي و پنجم رقابتهاي سري آ فوتبال ايتاليا با نتيجه سه بر يک ميزبان خود ساسولو را شکست داد و به قهرماني در اين فصل نزديکتر شد.

در اين ديدار ابتدا سيمونه زازا در دقيقه 9 براي تيم ميزبان گلزني کرد اما پس از آن کارلوس ته‌وز در دقيقه 35 ، کلوديو مارکيزيو در دقيقه 58 و فرناندو لورينته در دقيقه 76 سه بار براي يوونتوس گلزني کردند تا اين ديدار در نهايت با نتيجه سه بر يک به پايان برسد.

يوونتوس سه هفته مانده به پايان رقابتهاي اين فصل سري آ با 93 امتياز و هشت امتياز اختلاف نسبت به آ اس رم نزديکترين تعقيب کننده خود در صدر جدول اين رقابتها قرار دارد و در صورت پيروزي در ديدار دوشنبه آينده برابر آتالانتا يا شکست يا تساوي رم در ديدار يکشنبه آينده برابر کاتانيا عنوان قهرماني در اين رقابتها را جشن خواهد گرفت.

ساسولو نيز در حال حاضر با 28 امتياز در رده هفدهم جدول قرار دارد.

يوونتوس پنجشنبه آينده در ديدار برگشت از مرحله نيمه پاياني ليگ اروپا ميزبان بنفيکاي پرتغال خواهد بود و آنتونيو کونته سرمربي اين تيم به اشتفان ليخت اشتاينر و لئوناردو بونوچي در ديدار برابر ساسولو استراحت داد.

يوونتوس در ديدار رفت در پرتغال با نتيجه دو بر يک شکست خورده است و براي صعود به ديدار پاياني اين رقابتها در ديدار برگشت به پيروزي يک بر صفر يا با اختلاف دو گل نياز دارد.

ارسال نظر