Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نبرد پپ و کهکشاني‌ها؛ فينال زودرس ليگ قهرمانان

نبرد پپ و کهکشاني‌ها؛ فينال زودرس ليگ قهرمانان

با ديدار رئال‌مادريد و بايرن‌مونيخ دور رفت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا به پايان مي‌رسد.

دور رفت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب با يک ديدار حساس به پايان مي‌رسد. رئال‌مادريد و بايرن‌مونيخ در حالي در ورزشگاه سانتياگوبرنابئو به ديدار هم مي‌روند که با توجه به شرايط دو تيم، مي‌شود از اين ديدار به فينال زود‌رس اين رقابت ها تعبير کرد.

رئال مادريد در حالي پاي به اين ديدار مي گذارد که روحيه اين تيم با کسب قهرماني در جام حذفي اسپانيا بالا رفته است. آنها هفته گذشته در فينال جام حذفي اسپانيا موفق شدند بارسلونا را با نتيجه 2 بر يک شکست دهند تا اولين قهرماني خود در اين فصل را کسب کنند. اين تيم در رقابت هاي ليگاي اسپانيا با يک بازي کمتر نسبت به بارسلونا در رده سوم قرار دارد و اميدوار است با لغزش آتلتيکو‌مادريد بتواند به قهرماني در رقابت‌هاي اين فصل دست يابد. البته کميته رقابت‌هاي ليگا به دليل حضور رئال مادريد در مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان، بازي اين تيم برابر وايادوليد را که قرار بود روز يکشنبه برگزار شود به تعويق انداخت تا قوهاي سفيد مادريد در شرايطي خوب به ديدار بايرن‌مونيخ بروند.

رئال مادريد در مرحله قبل اين رقابت‌ها موفق شد بوروسيا دورتموند را حذف کند تا هم انتقام شکست سال قبل را از تيم آلماني بگيرد و هم حضورش را در مرحله نيمه نهايي اين فصل قطعي کند. البته رئاليها در بازي برگشت متزلزل ظاهر شدند و با 2 گل از بوروسيا دورتموند شکست خوردند. با اين وجود به لطف پيروزي 3 بر صفر در بازي رفت به مرحله بعد ليگ قهرمانان راه يافت.

بايرن مونيخ در طرف مقابل در شرايطي پاي به اين مسابقه مي‌گذارد که قهرماني خودش را در رقابت‌هاي بوندسليگا قطعي کرده است. باواريايي‌ها در حال حاضر 81 امتيازي هستند و خيالشان بابت قهرماني در ليگ راحت است. اين تيم در آغاز هفته سي و يکم موفق شد با 2 گل اينتراخت براونشوايگ را شکست دهد. بايرن‌مونيخ در مرحله نيمه نهايي جام حذفي آلمان نيز موفق شد با برتري پرگل 5 بر يک برابر کايزرس‌لاترن حريف بوروسيا دورتموند در ديدار فينال شود. پپ گوآرديولا اميدوار است بتواند کار بزرگ يوپ هاينکس در دوره قبل را تکرار کند و سه‌گانه را براي تيم آلماني کسب کند.

بايرن‌مونيخ در مرحله قبل اين رقابت‌ها موفق شد منچستر‌يونايتد را در مجموع دو ديدار شکست دهد. ديدار دو تيم در بازي رفت با تساوي يک بر يک به پايان رسيد اما اين تيم موفق شد در بازي برگشت با نتيجه 3 بر يک منچستر‌يونايتد را شکست دهد تا با برتري 4 بر 2 در مجموع دو ديدار راهي مرحله بعد شود.

بايرن در هفته سي ام بوندس ليگا با سه گل از دورتموند شکست خورد و گوارديولا اين وضع را خطرناک توصيف کرد.

دو تيم در شرايطي به مصاف هم مي روند که همه نگاه ها به کريستيانورونالدو است . آقاي گل اين فصل ليگ قهرمانان اروپا به دليل مصدوميت ديدار برگشت تيمش برابر دورتموند را از دست داد و در چند بازي گذشته تيمش در رقابت‌هاي ليگا نيز غايب بوده است اما رونالدو مشکلي براي بازي برگشت ندارد و مي تواند تيمش را همراهي کند.

مانوئل نوير نيز که در يکي دو بازي تيمش با مشکل مصدوميت روبرو بوده، مي‌تواند چهارشنبه شب برابر رئال‌مادريد به ميدان برود.

پپ گوآرديولا سرمربي بايرن‌مونيخ درباره بازي اين تيم با رئال‌مادريد در ليگ قهرمانان اروپا گفت: در صورتي که ما به شيوه سه ديدار آخر بوندس ليگا بازي کنيم نبايد انتظار رسيدن به فينال را داشته باشيم .بازي با رئال بسيار نزديک خواهد بود و قطعا جزئيات سرنوشت آن را رقم خواهد زد. رئال‌مادريد تيم بزرگ و قدرتمندي است و شانس هر دو تيم 50-50 است.

کارلو انچلوتي سرمربي رئال‌مادريد نيز درباره بازي با بايرن‌مونيخ در نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا گفت: مقابل رقيب پيچيده اي قرار خواهيم گرفت اما مطمئنيم که عملکرد خوبي ارائه خواهيم کرد. بايد در هر دو ديدار نگرش خوبي از خود نشان دهيم و روي حمايت هواداران در برنابئو حساب کنيم.

 

 

ارسال نظر