Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

فابرگاس قربانی توطئه بازیکنان رئال مادرید شد

فابرگاس قربانی توطئه بازیکنان رئال مادرید شد

اخبار حاکی از آن است که عدم حضور سسک فابرگاس در لیست نهایی تیم ملی اسپانیا در برابر ایتالیا، به دلیل درخواست بازیکنان رئال مادرید از لوپتکی بوده است.

بعد از سالها حضور مستمر در لیست نهایی لاروخا، سسک فابرگاس برای دیدار تیم ملی کشورش در برابر ایتالیا و آلبانی فراخوانده نشد.

 

«دون بالون» ادعا می کند که بازیکنان رئال مادرید به سرکردگی سرخیو راموس، به علت همراهی سسک فابرگاس با جرارد پیکه در تمسخر نتایج رئال مادرید در فصول گذشته، از لوپتکی خواسته اند که او را به تیم ملی دعوت نکند.

 

 

 

 

سسک فابرگاس صمیمی ترین دوست جرارد پیکه در رختکن تیم ملی به حساب می آمد و بزرگان رئال مادرید قصد داشتند با این کار، بعد از سالها توهین و تمسخر، جرارد پیکه را در بازی های ملی منزوی کنند.

 

البته هنوز بازیکنانی مثل آندرس اینیستا، یوردی آلبا، سرخی روبرتو و سرخیو بوسکتس از بارسلونا در لیست نهایی لوپتکی حضور دارند؛ اما بدون شک هیچ کدام از آنها به اندازه فابرگاس با پیکه صمیمی نبوده اند. گفتنی ست فابرگاس و پیکه رابطه بسیار دوستانه ای با هم دارند و این دوستی بین همسران آنها نیز وجود دارد.

 

ارسال نظر