Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

زیدان: من احمق نیستم، رونالدو هم باهوش است

زیدان: من احمق نیستم، رونالدو هم باهوش است

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، با رد شایعه اختلافش با کریس رونالدو، تاکید کرد که او و ستاره پرتغالی برای رسیدن به یک هدف تلاش می کنند.

در تساوی 2-2 این هفته رئال مقابل لاس پالماس، زیدان در دقایق پایانی کریس رونالدو را تعویض کرد؛ اتفاقی که نارضایتی آشکار ستاره پرتغالی را به همراه داشت و شایعاتی در مورد اختلاف او با مربی تیمش ایجاد کرد اما زیدان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار مقابل بروسیا دورتموند در چمپیونزلیگ، این موضوع را رد کرد.


او به خبرنگاران گفت:" همیشه عصبانی شدن به خاطر تعویض طبیعی است. همه بازیکنان وقتی از زمین بیرون می روند، ناراضی هستند اما من این تصمیم را به خاطر خود بازیکن گرفتم.


ما با همه بازیکنان در این مورد صحبت کردیم و آنها باید با این موضوع کنار بیایند. من احمق نیستم و رونالدو هم باهوش است. هر دو ما به خاطر یک هدف اینجا هستیم."

 

 

 

 

سرمربی فرانسوی رئال در مورد دیدار مقابل دورتموند هم گفت:" ما دقیقا می دانیم که مقابل چه تیمی و کجا بازی خواهیم کرد اما ما رئال مادرید هستیم و تلاش می کنیم تا در هر دیدار به پیروزی برسیم. تساوی های اخیر هیچ تردیدی در ذهن من ایجاد نکرد.این اتفاق رخ می دهد اما کسی دوست ندارد در دو دیدار، چهار امتیاز از دست بدهد."


کاسمیرو، هافبک برزیلی رئال، به دلیل مصدومیت این دیدار را از دست خواهد داد اما زیدان تاکید کرد که سایر بازیکنان می توانند جای خالی او را پر کنند.


" من مقایسه را دوست ندارم؛ اگرچه کاسمیرو بازیکن مهمی است. ما بازیکن کافی داریم تا جای خالی او را پر کنیم؛ اگرچه نه دقیقا در پست او.

 

ارسال نظر