Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

زانوی چپ، بزرگترین مشکل این روزهای رونالدو

زانوی چپ، بزرگترین مشکل این روزهای رونالدو

کریستیانو رونالدو پس از بازگشت به میادین هنوز نتوانسته درخشش همیشگی را داشته باشد و این برای هواداران رئال مایه نگرانی شده است.

رونالدو در فینال یورو 2016 با خطای دیمیتری پایه دچار مصدومیت از ناحیه زانوی چپ شد و دو ماه به دور از میادین ماند. او تمرینات پیش فصل را از دست داد و نتوانست در بازی های دوستانه رئال نیز حضور یابد و به همین دلیل بازی رسمی مقابل اوساسونا در لالیگا برای رونالدو تبدیل به بازی بازگشت او به میادین شد.

رونالدو هرچند خیلی زود پایش به گلزنی باز شد اما در مقابل ویارئال و لاس پالماس به وضوح نمایان شد که او از روزهای اوج خود فاصله زیادی دارد.

رونالدو بدترین شروع خود در لالیگا را تجربه می کند و در همه بازی های رئال تا بدینجای فصل فقط دو گل به ثمر رسانده است(گل به اوساسونا و اسپورتینگ لیسبون).

 

 

 

 

به ادعای آ.اس، مشکل بزرگ رونالدو در حال حاضر وضعیت نه چندان باثبات زانوی چپ اوست. رونالدو برای اینکه کمتر به مفاصل خود فشار بیاورد، 3 کیلو از وزن خود را کاهش داده با این حال در دو بازی اخیر رئال مشخص شده است که او در حرکت ها و استارت های انفجاری که در آن تبحر داشت، هنوز دچار مشکل است.

 

تیم پزشکی و فیزیوتراپ های رئال این روزها سخت در تلاشند تا این مشکل را حل کنند و به نظر می رسد که او بازی به بازی بهتر خواهد شد. فردا رئال دیدار دشواری در زمین دورتموند پیش رو دارد و باید دید زانوی رونالدو به وی اجازه هنرنمایی در زیگنال ایدونا پارک را خواهد داد یا خیر.

 

ارسال نظر