Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

ناکامی فلورنتینو پرز در آرام کردن رونالدو

ناکامی فلورنتینو پرز در آرام کردن رونالدو

کریستیانو رونالدو ساعاتی پس از اتمام بازی با لاس پالماس همچنان خشمگین و عصبی بود.

کریستیانو رونالدو که در بازی برابر لاس پالماس شب خوبی را سپری نکرده بود، دقیقه 72 با تصمیم زیدان تعویض شد که این مساله نارضایتی او را به دنبال داشت. رونالدو در رختکن نیز وضعیت مناسبی نداشت و از تعویض شدنش شاکی بود.

 

 

 

 

به ادعای وبسایت "Madrid-Barcelona.com" که در رسانه های معتبر اسپانیایی نیز بازتاب داشته، پس از اتمام بازی رئال مادرید و لاس پالماس(2-2)، راموس در رختکن سعی در آرام کردن رونالدو داشت اما در این مورد به نتیجه ای نرسید.

فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید نیز که از یکی از اعضای کادر فنی رئال در مورد وضعیت رونالدو در رختکن باخبر شده بود، از طریق واتس آپ به فوق ستاره پرتغالی پیغام داده که آرامش خود را حفظ کند اما رونالدو در پاسخ گفته است:" اینگونه نه، اینگونه اوضاع خوب پیش نخواهد رفت."

لازم به ذکر است که زیدان در نشست خبری پس از بازی با لاس پالماس، دلیل تعویض رونالدو را در پیش بودن بازی فردا مقابل دورتموند و نیاز رونالدو به استراحت بیشتر عنوان کرد.

 

 

ارسال نظر