Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

گواردیولا با رکورد آنچلوتی برابری کرد

گواردیولا با رکورد آنچلوتی برابری کرد

روند فوق العاده گواردیولا در منچسترسیتی ادامه داد و امروز او توانست با رکورد هفت سال پیش آنچلوتی در چلسی برابری کند.

گواردیولا هر 6 بازی ابتدایی خود روی نیمکت منچسترسیتی را با پیروزی پشت سر گذاشته است که با رکورد آنچلوتی در تیم چلسی طی فصل 2010-2009 برابری کرده است. البته در مجموع لیگ قهرمانان، جام اتحادیه و لیگ برتر، سرمربی کاتالانی 10 بازی پشت سر هم را با پیروزی سپری کرده است.

 

اما در صورت پیروزی برابر سلتیک در دیدار این هفته لیگ قهرمانان، گواردیولا با 11 پیروزی متوالی، با رکورد بیشترین پیروزی متوالی یک تیم انگلیسی که متعلق به تیم تاتنهام و در فصل 1961-1960 رخ داده بود، برابری خواهد کرد.

 

 

 

 

البته موفقیت های اخیر منچسترسیتی تنها مختص به گواردیولا نیست و آگوئرو و استرلینگ نیز روزهای خوبی را پشت سر می گذارند. آگوئرو در 27 دیدار آخر خود در لیگ برتر 28 گل به ثمر رسانده است. همچنین استرلینگ نیز با زدن 4 گل و دادن 5 پاس گل در 8 دیدار اخیر، بهترین عملکرد سالهای خود را به نمایش گذاشته است.

 

 

 

 

نکته دیگر دیدار امروز، اولین گل فرناندو یورنته در لیگ برتر و دومین گل وی در 9 دیدار برابر تیم های گواردیولا بود. گل اول، با لباس اتلتیک بیلبائو و در جریان تساوی 2-2 با بارسلونا در نوامبر 2011 به ثمر رسیده بود.

 

ارسال نظر