Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

انریکه: هیچکس نباید از سبک نیمار متعجب شود

انریکه: هیچکس نباید از سبک نیمار متعجب شود

لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا در نشست خبری امروز خود به دفاع از نیمار در مقابل انتقادات اخیر پرداخت.

بارسلونا فردا در نوکمپ در دیداری حساس باید به مصاف اتلتیکو مادرید برود. انریکه البته خاطرات خوبی از مصاف با اتلتیکو در لالیگا دارد و هرگز برابر این تیم مغلوب نشده است.

 

 

 

 

او در نشست خبری این بازی گفت:" اتلتیکو دقیقا در حال انجام همان کارهایی است که باعث موفقیت این تیم در سال های اخیر شده است و از سبک و فلسفه خود دفاع می کند. آنها روی توپ های هوایی و ضد حملات بسیار خطرناکند.

اتلتیکو یکی از بهترین تیم های لالیگاست و برای قهرمانی در همه جام ها می جنگد. مقابل این تیم باید کمترین اشتباهات ممکن را مرتکب شده و بهترین بازی خودمان را انجام دهیم. امیدوارم نوکمپ فردا پر از تماشاگر شود چون به حضور هواداران بیش از همیشه نیاز داریم."

 

بی اعتمادی به الکس ویدال و معضل بال راست(سرجی روبرتو و رافینیا که پست اصلیشان سمت راست زمین نیست، در بازی های اخیر برای بارسا بال راست بوده اند) :" تمرکز کردن روی بازیکنانی که در این پست به کار می گیرم یک مساله است و تمرکز نکردن مساله دیگر. چیزی که از بازیکنانم می خواهم این است که همیشه به فکر بهتر شدن باشند و اینکه عملکردشان را نسبت به هر بازی بهتر کنند.

دوست دارم روی بیشتر بازیکنانم حساب باز کنم ولی کار آسانی نیست. مهم نیست چه بازیکنی در سمت راست بازی می کند، مهم این است که بهترین عملکرد را داشته باشد."

 

MSN:" مسی، سوارز و نیمار، اعضای باشگاه بارسلونا هستند و هدفشان در درجه اول، کسب موفقیت های تیمی است. آنها بیشتر به کسب جام با تیم فکر می کنند تا رکوردهای انفرادی."

 

 

 

 

سبک بازی نیمار:" نیمار سبک خاص خود را دارد و از شیوه ای که او بازی می کند بسیار لذت می برم. معتقدم به نفع فوتبال و زیبایی های این ورزش است. می دانم در چه دنیایی زندگی می کنیم و چه چیزهایی بیشتر مورد توجهند.

از دیدگاه فوتبالی نیمار خوشم می آید. هیچکس در اسپانیا نباید از سبک بازی او متعجب شود. شاید سال 2015 از دریبل ها و حرکات فریبنده او تا حدی همه سورپرایز می شدند اما حالا دیگر نباید کسی از تماشای حرکات نیمار شگفت زده شود. این سبک بازی اوست و هیچ قصدی برای تحقیر بازیکن مقابل خود ندارد. او فوتبال را آنطور که دوست دارد بازی می کند."

 

 

مسی مقابل بازی بسته و دفاعی اتلتیکو:" از این مساله نگران نیستم چون مسی بهترین بازیکن دنیا حتی در پیدا کردن فضا مقابل تیم های دفاعی است. سعی می کنیم با استفاده از سبک و فلسفه خودمان و توانایی های مسی، بیشترین مشارکت را در بازی داشته باشد."

 

ارسال نظر