Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

3 دور مذاکره نافرجام گواردیولا با مسی و نیمار

3 دور مذاکره نافرجام گواردیولا با مسی و نیمار

نشریه سان فاش ساخته است که پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی سخت در تلاش بود تا همین تابستان دو فوق ستاره بارسا را به خدمت بگیرد.

گواردیولا که از امسال هدایت سیتی را بر عهده گرفته، هرگز از بیان این مساله که دوست دارد بهترین بازیکنان جهان را به خدمت بگیرد سر باز نزده است. او به خصوص علاقه فراوانی به سبک بازی مسی دارد و با وجود اینکه جدایی او از بارسلونا غیرممکن به نظر می رسد، همین تابستان تمام تلاشش را برای جذب این فوق ستاره آرژانتینی به خرج داد. مسی تنها بازیکنی نبود که پپ علاقه به جذبش داشت. او با نیمار نیز مذاکراتی جدی داشت اما هر دو بازیکن به وی پاسخ رد دادند.

 

 

 

 

طبق ادعای سان، گواردیولا و فران سوریانو(نایب رئیس سابق بارسا) که هم اکنون در کادر مدیریتی سیتی حضور دارد، سه دور مذاکرات جدی با مدیر برنامه های مسی و نیمار داشتند اما در نهایت این گفتگوها به سرانجام نرسید.

مسی و نیمار هر دو به گواردیولا اعلام کردند که فعلا قصد جدایی از بارسا را ندارند. آیا این دو در سال های آینده برای پپ بازی خواهند کرد؟ گذشت زمان پاسخ این سوال را خواهد داد.

 

 

 

 

نشریات چاپ بارسلونا نیز امروز واکنش تندی به تلاش پپ برای جذب نیمار و مسی نشان دادند. این تیتر موندودپورتیوو است که به گواردیولا مستقیما گفته است:" اینجوری نه، پپ."

 

ارسال نظر