Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تازه‌ترين رده‌بندي تيم‌هاي ملي فوتبال ساحلي جهان ‎

تازه‌ترين رده‌بندي تيم‌هاي ملي فوتبال ساحلي جهان ‎

به گزارش سايت جهاني فوتبال ساحلي مسابقات انجام شده در اوايل 2014 براي رده‌بندي تيم‌ها اهميت دارد و جدول رده‌بندي در حال حاضر قابل تغيير مي‌باشد.

فوتبال ساحلي رو رشد ميباشد و براي قرار گرفتن در رده بندي جهان رقابتي شديد وجود دارد. سه ماه اول 2014 سپري شد و جدول رده بندي نيز تغيير يافت. با در نظر گرفتن چهار سال گذشته، ارزش مسابقات و رکورد برد و باخت تيم ها را براي قرار گرفتن در موقعيت بالاتر جدول ترغيب نمود. روسيه با قهرماني در راونا ايتاليا و تکرار عنوان قهرماني در تاهييتي در سال گذشته برگزار گرديد به عنوان تيم اول اين رتبه بندي جاي دارد.

در بين 20 تيم برتر تيم ملي جزاير سليمان بزرگترين صعود را با سه رتبه افزايش داشت که به رده 16 دست يافت در حاليکه در بين 20 تيم برتر تيم ژاپن با چهار رتبه نزول به رده 15 رسيد که بزرگترين سقوط بود. دربين ده تيم اول، کنفندراسيون اروپا با 5 سهميه بيشترين تيم را دارد و همه شش کنفدراسيون حداقل يک تيم تا رده 11 دارند. اين رتبه بندي شامل نتايج تيم ها در 48 ماه گذشته ميباشد و برخي تيم ها سقوط قابل توجهي در جدول داشته اند. رتيه بندي در بين ماههاي آوريل 2010 و مارس 2014 بروز گرديد . در ساختار رتبه بندي جهاني، همه وقايع ومسابقات توسط BSWW در نظر گرفته مي شود. اساس اين رتبه بندي شامل جنبه ها و فاکتورها مشاهده شده در رتبه بندي جهاني مردان فيفا- کوکاکولا مي باشد.

در حال حاضر تيم ملي ايران در رده دهم اين رتبه بندي قرار دارد.

ارسال نظر