Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

حاج‌رضايي: ايران در گروه نفرت قرار گرفت!

حاج‌رضايي: ايران در گروه نفرت قرار گرفت!

امير حاج‌رضايي در واکنش به هم‌گروهي تيم ملي فوتبال ايران با تيم‌هاي امارات، قطر و بحرين در جام ملت‌هاي آسيا گفت: ايران در گروه نفرت قرار گرفته است.

امير حاج‌رضايي در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا گروه تيم ملي فوتبال ايران در جام ملت‌هاي آسيا را گروه نفرت ناميد و اظهار کرد: پس از قرعه‌کشي هر تورنمنتي گروه مرگ را انتخاب مي‌کنند که شامل تيم‌هايي مي‌شود که قدرت بالايي دارند و تيم‌هاي صعود کننده از آن گروه تقريبا غير قابل پيش‌بيني هستند اما من اکنون گروهي که تيم ايران در جام ملت‌هاي آسيا در آن قرار گرفته‌ را گروه نفرت مي‌نامم.

وي درباره‌ي هم گروهي ايران با امارات، قطر و بحرين در جام ملت‌ها ادامه داد: تيم ايران همانطور که با نفرت از بحرين در ورزشگاه آزادي 6 گل به اين تيم زد و همين‌طور مقابل دو تيم عربي ديگر که معمولا کشورهايشان در مسائل غير فوتبالي هميشه عليه ما بوده‌اند، بايد با نفرت از همه آنها بازي کند و از آنها بگذرد. در گروه‌هاي ديگر تيم‌هاي نسبتاً قدرتمندي قرار گرفته‌اند که فکر مي‌کنم گروه ازبکستان، چين، کره‌شمالي و عربستان گروه دشوارتري نسبت به بقيه باشد.

اين کارشناس فوتبال در پيش‌بيني‌اش از شرايط تيم ملي در جام ملت‌هاي آسيا که از 19 دي ماه در استراليا برگزار خواهد شد، تصريح کرد: ما اول بايد عملکرد تيم ملي در جام جهاني برزيل را ببينيم. مسلماً تيم ايران پس از جام جهاني تغييرات زيادي مي‌کند، يکسري از بازيکنان اصلي به دليل بالا رفتن سن‌شان بايد از تيم ملي جدا شوند و از طرفي معلوم نيست که کارلوس کي‌روش در جام ملت‌ها هدايت تيم ملي را بر عهده داشته باشد يا خير، بنابراين نمي‌توانيم ارزيابي صحيحي در اين باره داشته باشيم.

حاج‌رضايي در پاسخ به اين که اگر کي‌روش در تيم ملي بماند با توجه به نيروي جواني که پشت سر بازيکنان مسن فعلي قرار گرفته آيا ايران را يکي از مدعيان قهرماني جام ملت‌ها مي‌دانيد يا خير گفت: ايران هميشه از نظر نيروي انساني ظرفيت بالايي داشته است. طبق کارشناسي اي‌اف‌سي ايران به همراه کشورهايي چون عراق و کره جنوبي از نظر نيروي انساني سطح بالايي دارد. ما مواد خام را داريم اما چگونگي استفاده از آنها مهم است. اميدوارم کارلوس کي‌روش بعد از جام جهاني سرمربي تيم ايران بماند چون او شناخت زيادي از شرايط فوتبال ايران و تيم ملي ما پيدا کرده و با عبور از يکسري موانع جامعه هم رضايت نسبي درباره‌اش دارد. فکر مي‌کنم او مي‌تواند در جام ملت‌ها با تيم ايران موفق باشد.

 

ارسال نظر