Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

په په: بنیتس یک حرفه ای تمام عیار بود

په په: بنیتس یک حرفه ای تمام عیار بود

په‌په، مدافع رئال مادرید به تمجید از رافا بنیتس، سرمربی سابق و ناکام رئال مادرید پرداخت و عنوان کرد که سرمربی اسپانیایی در دوران حضورش در برنابئو بدشانس بود.

با وجود کسب عنوان قهرمانی در چمپیونزلیگ به همراه زیدان، رئال فصل را با بنیتس ضعیف شروع کرد و نتوانست نتایج خوبی بگیرد تا اینکه در ژانویه سرمربی اسپانیایی اخراج شد و زیدان جانشین او شد. با این حال مدافع رئال به تمجید از سرمربی سابق خود پرداخت.

 

 


او گفت:" من همیشه صادقانه صحبت کرده ام و باید بگویم از عملکرد او واقعا راضی بودم. بنیتس یک حرفه ای تمام عیار بود و روش‌های مربی گری خوبی داشت ولی بدشانس بود. بدون توجه به حجم تلاش، شانس برای کسب موفقیت لازم است. رافا با من صادق بود. من در برنامه‌های دفاعی او قرار نداشتم ولی از او خواستم که به من فرصت بدهد تا خودم را ثابت کنم. وقتی زیدان مربی شد، با کاپیتان‌های تیم ( راموس، مارسلو، رونالدو و په‌‌په) قرار ملاقاتی گذاشت و مسئولیت‌هایی بر دوش ما قرار داد. او به ما گفت که باید تیم را در چمپیونزلگی هدایت کنیم و برای رقابت در لالیگا به تلاش بیشتری نیاز داریم."

 

ارسال نظر