Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

مدافع بارسا، جانشین احتمالی هوملس دردورتموند

مدافع بارسا، جانشین احتمالی هوملس دردورتموند

مارک بارترا، مدافع جوان بارسلونا که مورد اعتماد لوئیس انریکه قرار ندارد به احتمال فراوان فصل آینده در تیمی دیگر توپ خواهد زد.

بارترا که محصول آکادمی فوتبال بارسلوناست و 5 سال پیش اولین بازی خود برای تیم اول این باشگاه را انجام داد، در فصلی که گذشت، یک نیمکت نشین محض در بارسا بود و حتی در برخی بازی ها در لیست 18 نفره نیز قرار نمی گرفت. او به قدری کم برای آبی اناری ها بازی کرد که رقم فسخ قراردادش از 40 میلیون یورو به 8 میلیون یورو کاهش پیدا کرد. بارترا پس از فینال کوپا دل ری به هم تیمی هایش گفته است که از بارسا جدا خواهد شد.

 

 

او که بر خلاف انریکه مورد اعتماد دل بوسکه قرار دارد و در لیست نهایی اسپانیا برای یورو 2016 نیز جای گرفت، در حال مذاکره با چند تیم است و طبق ادعای منابع اسپانیایی، بروسیا دورتموند، جدی ترین گزینه برای وی محسوب می شود. دورتموند که هوملس را به بایرن واگذار کرده، در اندیشه جذب یک جانشین خوب برای وی است و برای این مهم، مذاکرات با بارترا را در دستور کار خود قرار داده است.

 

ارسال نظر