Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

سود جالب بنیتس از حضور 6 ماهه در رئال

سود جالب بنیتس از حضور 6 ماهه در رئال

رافا بنیتس، سرمربی ناکام رئال مادرید در فصل گذشته نیز از قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان سود برده است.

بنیتس سال گذشته در چنین روزهایی جانشین آنچلوتی در رئال مادرید شد. اتفاقی که با واکنش منفی هواداران رئال روبرو شد. نتایج بنیتس در نیم فصل اول راضی کننده نبود و او اوایل ژانویه 2016 جای خود را به زیدان داد. تحول رئال با این جابجایی شروع شد و زیزو توانست در پایان فصل، تیم ناامید رئال مادرید را قهرمان اروپا کند.

 

 

رئال شنبه گذشته با برتری بر اتلتیکو در ضربات پنالتی موفق شد برای یازدهمین بار قهرمان اروپا شود. طبق توافق قبلی، بازیکنان تیم اول رئال به عنوان پاداش قهرمانی، هر کدام 600 هزار یورو از مدیریت باشگاه پاداش دریافت کردند.

مبلغ پاداش زیدان نیز یک میلیون و دویست هزار یورو بود اما جالب است بدانید که رافا بنیتس نیز همچون بازیکنان رئال مبلغ 600 هزار یورو پاداش دریافت کرده است.  او در دور گروهی مربیگری رئال را بر عهده داشت و کهکشانی ها با او 5 برد و یک تساوی کسب کرده و در گروهی که پاری سن ژرمن، مالمو و شاختار حضور داشتند، به عنوان تیم اول راهی مرحله یک هشتم نهایی شدند.

 

ارسال نظر