Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

حذف رویس از تیم ملی دردناک است

حذف رویس از تیم ملی دردناک است

کاپیتان شالکه به حذف ستاره دورتموند از لیست تیم ملی آلمان واکنش نشان داد.

عصر امروز لیست نهایی تیم ملی آلمان برای حضور در جام ملت‌های اروپا 2016 اعلام شد که یکی از پر واکنش‌ترین تصمیمات یواخیم لوو خط زدن نام مارکو رویس از این لیست بود.

 

بندیکت هوودس درمورد این اتفاق گفت:" خیلی از بچه‌ها ناامید شدند و چنین مسئله‌ای همواره دردناک است. البته برای کادر فنی و حتی برای ما همبازی‌ها هم مواجه شدن با این تصمیم بیش از اندازه دشوار است. بهرحال امیدوارم مارکو بزودی بتواند این شرایط را تبدیل به انرژی مثبت برای خودش کند."

 

 

 

کاپیتان شالکه که در کنار لوو در نشستی خبری در سوئیس حاضر شده بود، افزود:" خوشحالم که مربی ارزشم را دانست؛ بی‌نهایت خوشحالم که به موقع آماده شدم و اعتماد سرمربی را جلب کردم؛ این واقعا حس خوبی است."


او در مورد بازی دوستانه پیش رو مقابل مجارستان هم اظهار داشت:" شرایط خوبی داریم و بعد از بازی شدیدا بارانی مقابل اسلوواکی برای یک امتحان نود دقیقه‌ای حاضریم. من مطمئنم در این بازی عملکرد بهتری خواهیم داشتم و گام بعدی را محکم‌تر خواهیم برداشت."

 

ارسال نظر