Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

احتمال از دست رفتن کوپا آمریکا برای مسی

احتمال از دست رفتن کوپا آمریکا برای مسی

تیم ملی آرژانتین ممکن است کوپا آمریکا را بدون کاپیتانش لئو مسی شروع کرده و به پایان برساند.

از هفته آینده در ایالات متحده، کوپا آمریکا آغاز خواهد شد و آرژانتینی ها امید زیادی دارند تا پس از سال 1993 بتوانند یک بار دیگر عنوان قهرمانی این تورنمنت را کسب کنند. امید همه مردم آرژانتین در درجه اول به درخشش مسی است اما این بازیکن دو روز پیش در جریان بازی دوستانه برابر هندوراس به شدت از ناحیه کمر آسیب دید و زمین بازی را ترک گفت.

 

 

پزشکان آرژانتینی از مصدومیت سه دنده مسی نیز خبر داده اند و اینکه او درد بسیار زیادی را تحمل می کند. مسی که هم اکنون در روزاریو به سر می برد و معالجاتش را آنجا ادامه می دهد، فردا به بارسلونا باز خواهد گشت تا در دادگاه مربوط به اتهامات مالیاتی اش حضور یابد.

 

نشریه اوله امروز ادعا کرد که با توجه به مصدومیت مسی از ناحیه کمر و دنده و نیز سفر طولانی به اسپانیا و سپس بازگشتش به آرژانتین، ممکن است او به توصیه پزشکان در کوپا آمریکا شرکت نکرده و این بازی ها را از دست بدهد. همه چیز به روند معالجات مسی بستگی دارد اما سفر هوایی 15 هزار کیلومتری به اسپانیا همه چیز را پیچیده کرده است.

 

ارسال نظر