Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

کاهش عجیب رقم فسخ قرارداد مدافع بارسلونا

کاهش عجیب رقم فسخ قرارداد مدافع بارسلونا

مارک بارترا در کمپ تیم ملی اسپانیا در اتریش فاش ساخت که رقم فسخ قرارداد او با بارسلونا به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کرده است.

بارترا، مدافع جوان بارسلونا فصل خوبی را در این تیم پشت سر نگذاشت. او در اغلب بازی ها یک نیمکت نشین محض بود و حتی گاهی در لیست 18 نفره نیز قرار نمی گرفت. البته زمانیکه که به دلیل کمبود مدافع، انریکه از وی در مقابل دپورتیوو بصورت ثابت استفاده کرد بسیار خوش درخشید و یکی از 8 گل تیمش را نیز به ثمر رساند. او پس از فینال کوپا دل ری به هم تیمی هایش گفت که فصل اینده از بارسلونا جدا خواهد شد.

 

 

بارترا که در لیست اولیه تیم ملی اسپانیا برای یورو حضور دارد و هم اکنون در اتریش به سر می برد، در یک نشست خبری در مورد آینده خود گفت:" آینده ام مشخص نیست ولی  خیالم راحت است. همه چیز را به مدیر برنامه هایم "کارلس پویول" سپرده ام و او بهترین تصمیم را برایم خواهد گرفت.

واقعیت این است که طبق قرارداد، به دلیل اینکه تعداد بازی هایم در این فصل به حدنصاب نرسید، رقم فسخ قراردادم از 40 میلیون به 8 میلیون یورو کاهش پیدا کرده است. فعلا چیزی مشخص نیست ولی بهترین تصمیم را برای آینده ام خواهم گرفت."

 

ارسال نظر