Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

مارسلو: کاسیمیرو به ستون رئال تبدیل شده است

مارسلو: کاسیمیرو به ستون رئال تبدیل شده است

وقتی سیمئونه در نشست خبری قبل از بازی با رئال از کاسیمیرو به عنوان مهره ای خطرناک تر از رونالدو برای اتلتیکو نام برد، هیچکس ابراز تعجب نکرد.

بسیاری دلیل اصلی متحول شدن رئال از زمان حضور زیدان را استفاده این مربی از کاسیمیرو در میانه میدان می دانند. با ورورد زیدان بود که هافبک دفاعی برزیلی، جایگاه ثابتی در رئال پیدا کرد و به بازی تیمش توازن ویژه ای داد. او شب گذشته از بهترین های رئال در فینال لیگ قهرمانان بود و بارها با توپ گیری ها و قطع ارتباط بازیکنان اتلتیکو، مانع از خلق موقعیت های جدی روی دروازه رئال شد.

 

 

مارسلو، بال چپ ارزشمند رئال در مورد کاسیمیرو به خبرنگاران گفت:" وقتی کاسیمیرو بازی نمی کرد و نیمکت نشین بود، هرگز ندیدم که اعتراض کند بلکه به تلاشش ادامه می داد تا در صورت پیدا کردن فرصت، بتواند ارزش هایش را نشان دهد.

او یک بازیکن قدرتمند با پتانسیل فوق العاده است. کاسیمیرو خیلی زود بهتر از اینی که الان است خواهد شد و از او چیزهای بیشتری خواهیم شنید. او در حال حاضر به ستونی برای رئال تبدیل شده و در اختیار داشتن او ارزش و اهمیت فراوانی برای ما دارد."

 

ارسال نظر