Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

گزارش: تخصص ویژه مسی، آلوس و اینیستا

گزارش: تخصص ویژه مسی، آلوس و اینیستا

بارسلونا امشب در ویسنته کالدرون پای به یک فینال دیگر خواهد گذاشت. سویا حریف آبی اناری ها در فینال کوپا دل ری است و مانعی دشوار برای رسیدن آنها به جام بیست و هشتم.

بارسلونا بهترین مقطع تاریخی خود را سپری می کند و در این بین ستارگان زیادی در رقم خوردن این دوران باشکوه نقش موثری ایفا کرده اند. از پویول و ژاوی که دیگر برای این تیم بازی نمی کنند تا مسی، اینیستا و دنی آلوس. این سه بازیکن بیش از هر بازیکن دیگری در بارسا تجربه حضور در فینال ها چه در رده باشگاهی و چه ملی را دارند و به نوعی متخصص حضور در فینال ها هستند.

 

 

دنی آلوس، بال راست برزیلی بارسا با 26 حضور در فینال رکورددار است و جالب اینکه او رکورد 87 درصد موفقیت در فینال ها را در کارنامه دارد. آلوس با برزیل، سویا و بارسلونا تنها 4 بار در بازی پایانی شکست خورده است. او همچنین فینال 2009 لیگ قهرمانان برابر یونایتد را به دلیل دو اخطاره بودن از دست داده بود.

 

اینیستا با 25 حضور در فینال پس از آلوس قرار دارد. او 7 بار در فینال ها شکست خورده اما شیرین ترین خاطراتش به قهرمانی جام جهانی و یورو با تیم ملی اسپانیا و نیز قهرمانی هایش با بارسلونا در چمپیونزلیگ برمی گردد.

 

مسی نیز همچون اینیستا 25 فینال را تجربه کرده اما 9 بار در آنها شکست خورده است. یک سوم این ناکامی ها با تیم ملی آرژانتین بوده و او همراه بارسلونا نیز 6 بار در بازی پایانی طعم تلخ باخت را چشیده است. مسی همچون اینیستا امشب می تواند به چهارمین قهرمانی کوپا دل ری خود دست یابد.

 

ارسال نظر