Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

عصبانیت فلورنتینو پرز از مدیربرنامه های رونالدو

عصبانیت فلورنتینو پرز از مدیربرنامه های رونالدو

ژرژ مندس، مشهورترین ایجنت فوتبالی دنیا که مدیر برنامه های رونالدو و بسیاری دیگر از ستارگان فوتبال دنیاست، موردغضب رئیس باشگاه رئال مادرید قرار گرفته است.

در سالیان اخیر بین پرز و مندس همواره روابط خوب و صمیمانه ای حکمفرما بوده و مندس معمولا سالی چند بار با رئیس رئال مادرید بصورت ویژه ملاقات می کند اما به نظر می رسد که در حال حاضر کمی بین این دو فاصله افتاده باشد.

 

 

اخبار منتشره در مورد جلسات مندس با مدیران پاری سن ژرمن در مورد رونالدو و نیز وسوسه خامس و واران برای پیوستن به منچستریونایتد باعث شده تا پرز از مندس به شدت گله مند باشد. شایعات حکایت از این دارند که مندس به مالک پاری سن ژرمن وعده داده است تا در صورت جدایی رونالدو از رئال، این بازیکن را به PSG منتقل کند و نیز به واران و خامس که اوضاع چندان خوبی در رئال ندارند، وعده داده است تا شرایط برای پیوستنشان به یونایتد را فراهم کند.

واران گزینه سوم زیدان برای خط دفاعی محسوب می شود و خامس نیز جایگاه ثابت خود در رئال را هفته هاست که از دست داده و ممکن است همین تابستان، برنابئو را ترک کند.

 

 

ارسال نظر