Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

خواسته مهم و حیاتی زیدان از رئیس رئال‌مادرید

خواسته مهم و حیاتی زیدان از رئیس رئال‌مادرید

زین الدین زیدان خواستار تغییراتی در ساختار مدیریتی باشگاه رئال مادرید شده و وجود یک مدیر ورزشی را در این کادر الزامی می داند.

هنوز ماندن زیدان به عنوان مربی روی نیمکت رئال قطعی نشده اما بسیاری معتقدند حتی اگر رئال با زیزو قهرمان اروپا هم نشود او در سمت خود ابقا خواهد شد. در صورتیکه چنین شود زیدان خواسته های مهمی از فلورنتینو پرز خواهد داشت که یکی از آنها استخدام یک مدیر ورزشی است و برای این مهم زیدان روی یک نفر دیدگاه مثبتی دارد: مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس "فابیو پاراتیچی". زیزو این خواسته را به اطلاع مدیریت رئال نیز رسانده است.

 

 

پاراتیچی سال 2010 از سامپدوریا جذب یووه شد و توانست به تدریج یوونتوس را به تیمی دست نیافتنی در ایتالیا تبدیل کند. او همان کسی است که سال 2012، پوگبای گمنام را از یونایتد به خدمت گرفت و حالا این ستاره فرانسوی به بهترین بازیکن جوان اروپا بدل شده است.

 

یکی دیگر از خرید های ارزشمند پاراتیچی برای یووه، آلوارو موراتا است که تابستان 2014 از رئال مادرید به جمع بیانکونری ها اضافه شد و حالا تبدیل به یک مهاجم گرانقیمت شده است.

زیدان که از دوران حضورش به عنوان بازیکن در یووه، دوستان خوبی در این تیم دارد، امیدوار است بتواند پارانیچی را به برنابئو بکشاند. او از پرز خواسته است تا هرطور شده پاراتیچی را به خدمت بگیرد و به ادعای مدیاست، این خواسته با استقبال مدیر رئال نیز مواجه شده است.

 

رئال چندین فصل است که مدیر ورزشی ندارد و خریدهای باشگاه با نظر پرز جذب این باشگاه می شوند!

 

 

ارسال نظر