Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

منتفی شدن حضور خامس در المپیک ریو

منتفی شدن حضور خامس در المپیک ریو

خامس رودریگز که پیش از این شایعاتی در مورد حضورش در تیم المپیک کلمبیا شنیده می شد تنها در کوپا آمریکا حضور خواهد داشت و به ریو نخواهد رفت.

فردا خوزه پکرمن، سرمربی تیم ملی کلمبیا فهرست نهایی تیمش برای کوپا آمریکا که کمتر از یک ماه  دیگر در آمریکا آغاز خواهد شد را اعلام می کند و خامس بدون شک در این فهرست حضور خواهد داشت.

 

یک ماه پس از اتمام کوپا آمریکا قرار است بازی های المپیک ریو آغاز شود و تیم فوتبال کلمبیا نیز در این رقابت ها حاضر خواهد بود. گفته می شد خامس علاوه بر کوپا در المپیک هم برای کلمبیا بازی خواهد کرد اما خسورون، رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا در مصاحبه جدید خود این قضیه را منتفی دانست.

 

او به خبرنگاران گفت:" خامس بازیکن بسیار ارزشمندی است و وجودش برای کلمبیا یک موهبت محسوب می شود اما او تنها در کوپا آمریکا برای ما بازی خواهد کرد و به المپیک نمی رود. خامس هنوز جوان است و سال ها فرصت دارد تا در میادین مختلف شادی را به مردم کلمبیا هدیه کند. او آینده ای بسیار درخشان پیش رو دارد."

 

ارسال نظر