Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

سوارز: نیمار به‌کمک مسی بهترین دنیا خواهد شد

سوارز: نیمار به‌کمک مسی بهترین دنیا خواهد شد

نیمار سومین فصل حضورش در بارسلونا را پشت سر می گذارد و در این مدت پیشرفت قابل توجهی داشته است هرچند که از لحاظ آمار گلزنی، امسال نتوانست درخشش فصل گذشته خود را تکرار کند.

نیمار کنار مسی و سوارز، مثلث خطرناک MSN را در بارسا تشکیل داده و این سه در فصل جاری تاکنون 130 گل برای آبی اناری ها به ثمر رسانده اند. بسیاری از نیمار به عنوان برنده آینده توپ طلا یاد می کنند.

 

 

سوارز در همین زمینه گفت:" نیمار بازیکن فروتن و یک هم تیمی واقعی است. من و او قبول کرده ایم که مسی بهترین بازیکن دنیاست. نیمار در حال یاد گرفتن از مسی است و به کمک او در آینده بهترین بازیکن دنیا خواهد شد.

 

او در رختکن شخصیتی شوخ طبع است و آسوده خاطر بودنش همیشه به کمک ما می آید. وقتی لیورپول بودم کوتینیو از او برایم صحبت کرده بود و حالا به همه حرف های او رسیده ام.

نیمار با اولین سال حضورش در بارسا قابل مقایسه نیست و از هر نظر پیشرفت کرده است. او حالا بازیکنی بسیار بزرگ و در سطح اول دنیاست. بارها دیده ام که او شب ها هم تمرین می کند و این نشان می دهد که قصد دارد به پیشرفت و بهتر شدن ادامه دهد."

 

 

ارسال نظر