Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

دوست دارم اتلتیکو فاتح لیگ قهرمانان شود

دوست دارم اتلتیکو فاتح لیگ قهرمانان شود

سرمربی تیم ملی آرژانتین از تمایلش برای قهرمان شدن اتلتیکو در لیگ قهرمانان سخن گفت.

8 خرداد در سن سیروی میلان، تیم های رئال مادرید و اتلتیکو، فینال لیگ قهرمانان را برگزار خواهند کرد. این دو تیم سال 2014 نیز در لیسبون فینال این رقابت ها را برگزار کرده بودند که در نهایت رئال 4-1 پیروز شد؛ در حالیکه تا دقیقه 93 با یک گل عقب بود اما به لطف گل سرخیو راموس کار را به تساوی کشاند.

 

 

مارتینو، سرمربی سابق بارسلونا و فعلی تیم ملی آرژانتین دوست دارد اتلتیکو فاتح این بازی شود. علاوه بر سیمئونه، مربی روخی بلانکوس ها که آرژانتینی است، 4 بازیکن آرژانتینی به نام های آگوستو، کوره آ، ویه تو و کرانویتر نیز در اتلتی بازی می کنند.

 

تاتا مارتینو در مورد فینال لیگ قهرمانان به ESPN گفت:" نمی دانم چه تیمی قهرمان خواهد شد ولی بخاطر سیمئونه دوست دارم اتلتیکو، رئال را شکست داده و قهرمان شود. اتلتیکو همانجوری بازی می کند که سیمئونه زمان فوتبالش بازی می کرد. تیم سیمئونه تیمی جنگنده و سختکوش است که بازیکنانش در تمام نقاط زمین با تمرکز بالا و مطمئن بازی می کنند. اتلتیکو مدت هاست که زیر نظر سیمئونه بدین شکل در میادین ظاهر می شود و حفظ چنین سبکی به مدت طولانی واقعا کار سختی است که سیمئونه در آن موفق شده است."

 

ارسال نظر