Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

یک لالیگا، نتیجه هزینه 700 میلیون یورویی پرز

یک لالیگا، نتیجه هزینه 700 میلیون یورویی پرز

فلورنتینو پرز سال 2009 برای دومین مقطع، ریاست رئال مادرید را بر عهده گرفت و با وجود صرف هزینه های زیاد در 7 سال اخیر، رئال تنها یک بار موفق به کسب عنوان قهرمانی در لالیگا شده است.

روز گذشته رئال مادرید یک بار دیگر از کسب عنوان قهرمانی در لالیگا ناکام ماند و این افتخار برای ششمین بار در 8 سال اخیر به بارسلونا رسید. فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید سال 2009 برای دومین بار به رئال بازگشت و در 7 سال اخیر بیش از 700 میلیون یورو برای خرید 38 بازیکن هزینه کرده اما در لیگ تنها یک عنوان قهرمانی در فصل 2011-2012 نصیب رئال شده است. دردناک تر اینکه در این برهه، بارسا با 5 قهرمانی، حاکم مطلق لالیگا بوده است.

 

 

پرز در مجموع 13 سال ریاست رئال را بر عهده داشته و 1144 میلیون یورو صرف خرید بازیکنان جدید کرده است. حاصل این همه هزینه در لیگ، تنها سه قهرمانی در سال های 2001، 2003 و 2012 بوده است.

تابستان گذشته او با تصمیم غلط خوب مبنی بر اخراج آنچلوتی و آوردن رافا بنیتس به عنوان جانشین وی، از همان ابتدای فصل لالیگا را تقدیم بارسلونا کرد. پرز در نیم فصل پی به اشتباه خود برد و با اخراج بنیتس، زیدان را روی نیمکت نشاند. با این حال تجول شگرفی که زیزو در رئال ایجاد کرد نیز در نهایت مانع از قهرمانی بیست و چهارم بارسا در لالیگا نشد.

 

ارسال نظر