Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

زلاتان: با چند باشگاه در مذاکره ام

زلاتان: با چند باشگاه در مذاکره ام

زلاتان ابراهیموویچ،‌ مهاجم پاری سن ژرمن پس از دریافت عنوان بهترین بازیکن فصل باشگاه عنوان کرد که در مذاکره با دیگر تیم‌هاست و آینده اش در پاریس مشخص نیست.

قرارداد مهاجم سوئدی در تابستان با پی اس جی به پایان می‌رسد و او که این فصل 35 گل برای تیمش به ثمر رسانده، مورد توجه دیگر باشگاه‌هاست. گفته می‌شود ژوزه مورینیو قصد دارد او را به یونایتد ببرد ولی زلاتان عنوان کرد که باشگاه‌های متعددی او را زیر نظر دارند.


او گفت:" شرایط اینگونه است. باید ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد. با همه در مذاکره هستیم. با پاری سن ژرمن در مذاکره ام ولی دیگر باشگاه‌ها هم هستند که در حال صحبتیم. باید ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد ولی امروز نمی‌توانم به شما پاسخی دهم."

 


زلاتان  تا به حال نتوانسته به رکورد گلزنی در یک فصل لیگ فرانسه که 44 گل است برسد. او در این رابطه گفت:" یک بازی برای زدن 9 گل و رسیدن به این رکورد کافی است! ولی به دور از شوخی، هیچ چیز غیرممکن نیست و این رکورد چیزی نیست که رویش متمرکز باشم. وقتی حس خوبی دارم و بازی می‌کنم، گلزنی خود به خود انجام می‌شود. هیچگاه اینطور نیست که به زمین بروم و بگویم باید 5 گل بزنم. گل‌ها خود به خود می‌آیند."

 

ارسال نظر