Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

گواردیولا: پیدا کردن جاسوس وظیفه باشگاه است

گواردیولا: پیدا کردن جاسوس وظیفه باشگاه است

سرمربی بایرن مونیخ می گوید وجود جاسوس در رختکن تیم به باشگاه مربوط می شود و او مسئولیتی در این مورد ندارد.

مسئله جاسوس باشگاه بایرن مونیخ که اطلاعات رختکن را به رسانه ها انتقال می دهد، پس از حذف تلخ این تیم از دور رقابت های لیگ قهرمانان اروپا بار دیگر سر زبان ها افتاده و سرمربی بایرن مونیخ می گوید این مسئله به باشگاه مربوط می شود.

 

 

پپ گواردیولا در این مورد گفت:" آنچه که در رختکن اتفاق می افتد باید در رختکن نیز باقی بماند. کسی که اطلاعات رختکن را به رسانه ها می دهد باید بداند که به تیم آسیب می زند نه شخص من. من نمی دانم این جاسوس کیست و وقتی هم ندارم که او را پیدا کنم. فقط می دانم که او در حال آسیب زدن به باشگاه است و به همین علت این مشکل به باشگاه مربوط می شود نه من."

 

سرمربی بایرن مونیخ در ادامه پیرامون دوران حضورش در آلمان گفت:" زمانی که به اینجا آمدم تصور نمی کردم که تنها 3 سال در بایرن بمانم. اما این تصمیمی است که با توجه به شرایط اتخاذ کردم و تصور می کنم که درست ترین تصمیم است. من تمام تلاشم را اینجا انجام دادم و روزهای خوبی را سپری کردم. برای همه چیز طی این 3 سال در کنار مجموعه بایرن مونیخ جنگیدیم."

 

بایرن مونیخ شنبه این فرصت را دارد تا جشن قهرمانی بوندس لیگا را خارج از خانه بر پا کند.

 

ارسال نظر