Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تراشتگن: می خواهم در بارسلونا بمانم

تراشتگن: می خواهم در بارسلونا بمانم

مارک آندره تراشتگن، دروازه بان آلمانی بارسلونا که شایعات زیادی در مورد احتمال جدایی او به گوش می رسد، از تمایلش به ماندن در بارسا سخن گفت.

تراشتگن که تنها در کوپا دل ری و لیگ قهرمانان برای بارسا به میدان می رود و در لالیگا ذخیره براوو محسوب می شود، از لیورپول و سیتی پیشنهادات خوبی دریافت کرده است.

 

 

دروازه بان آلمانی بارسا در همین رابطه به بارسا تی وی گفت:" خودم و همسرم از زندگی در بارسلونا لذت می بریم و دوست نداریم اینجا را ترک کنیم. با سیستمی که انریکه در مورد دروازه بانان پیاده کرده مشکلی ندارم. من، براوو و ماسیپ، هفته به هفته تمرین می کنیم تا در صورتیکه به ما فرصت داده شود آماده باشیم. همه به بارسلونا متعهدیم و هیچکدام پا پس نمی کشیم. معتقدم این روش مربی باعث می شود تا همیشه آماده باشیم و برای تیم هم خوب است."

 

اسپانیول:" در بهترین شرایط ممکن قرار داریم. این بازی یک دربی است و در آن هر اتفاقی ممکن است رخ دهد ولی با حضور هواداران، اسپانیول را شکست خواهیم داد تا به قهرمانی نزدیک تر شویم."

 

ارسال نظر