Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

رئال، آماده برای ثبت یک رکورد تاریخی در لالیگا

رئال، آماده برای ثبت یک رکورد تاریخی در لالیگا

رئال مادرید برای امیدوار ماندن به قهرمانی در لالیگا ابتدا باید 5 بازی باقیمانده خود را با پیروزی پشت سر بگذارد و سپس منتظر لغزش بارسلونا و اتلتیکو بماند.

5 برد متوالی در 5 بازی باقیمانده، رکورد بردهای متوالی رئال در بازی های انتهای فصل را به 12 خواهد رساند که در تاریخ لالیگا امری بی سابقه است. رکورد بردهای متوالی در انتهای فصل در اختیار بارسلونا و ویارئال است.

بارسا در فصل 59-60 هر 8 مسابقه پایانی فصل را با برد پشت سر گذاشت تا قهرمان شود. ویارئال نیز فصل 2006-2007 با این رکورد برابری کرد تا به لطف 8 برد متوالی، به لیگ قهرمانان راه یابد. رئالی ها از این حیث در رده بعدی قرار دارند.

رئال در فصل 80-81 و نیز 2011-2012، هفت بازی باقیمانده خود تا انتهای فصل را با برد پشت سر گذاشت. شاگردان مورینیو در فصل 2011-2012 با این بردهای متوالی عنوان قهرمانی را کسب کردند. رئال در 5 بازی باقیمانده خود در لالیگا به مصاف ویارئال، رایو وایکانو، سوسیداد ، والنسیا و دپورتیوو خواهد رفت.

 

ارسال نظر