Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

مدیر ورزشی بارسا:هرگز به نیمار شک نداشتیم

مدیر ورزشی بارسا:هرگز به نیمار شک نداشتیم

نیمار که از ماه گذشته و پس از بازی با ویارئال دیگر موفق به گلزنی برای بارسلونا نشده بود، شب گذشته یکی از 8 گل تیمش برابر دپورتیوو را به ثمر رساند.

شایعات زیادی در مورد نیمار شنیده می شود از جمله نگرانی باشگاه بارسلونا در مورد سبک زندگی شخصی او. عدم تمدید قرارداد نیمار نیز مزید بر علت شده تا اخبار مختلفی در مورد احتمال جدایی او در تابستان آتی شنیده شود.

 
در همین رابطه روبرت فرناندز، مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا در پایان دیدار مقابل دپورتیوو به خبرنگاران گفت:" بازی حساسی برای ما بود چون در وضعیت خوبی قرار نداشتیم. خوشبختانه بازی خوبی انجام دادیم و گلی هم دریافت نکردیم. حالا باید 4 بازی باقیمانده را ببریم. این پیروزی اطمینان ما برای بازی های بعدی را بالاتر خواهد برد.

امروز همه خوب بودند از جمله نیمار که چه در فاز تهاجمی و چه در دفاع مشارکت فعالی داشت و یک گل هم زد. در بارسلونا با وجود شایعاتی که منتشر شده، هیچکس نسبت به نیمار و توانایی هایش تردید نداشت و ندارد."

 

ارسال نظر