Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تلاش انریکه برای فرار از سرنوشت تلخ 2 مربی

تلاش انریکه برای فرار از سرنوشت تلخ 2 مربی

لوئیس انریکه و بارسلونا روزهای خوبی را سپری نمی کنند. آبی اناری ها که تا یک ماه پیش در 39 بازی بدون شکست مانده بودند حالا از 5 بازی گذشته خود 4 باخت را تجربه کرده اند.

بسیاری این روزهای انریکه را با روزهای تلخ رئال با کی‌روش در اواخر فصل 2003-2004 و نیز اودو لاتک، سرمربی بارسلونا در فصل 1981-1982 مقایسه می کنند. رئال مادرید با کیروش از هفته 21 در صدر به سر می برد و با حاشیه امنیت 8 امتیازی از والنسیا، خود را برای کسب دومین عنوان قهرمانی متوالی آماده می کرد اما با کسب 7 شکست از 10 بازی آخر خود، به رتبه چهارم نزول کرده و فصل را به بدترین شکل ممکن به پایان رساند.

فصل 81-82، زمانیکه هر برد دو امتیاز در پی داشت، اودو لاتک با بارسلونا شش هفته به انتهای فصل در صدر لالیگا قرار داشت. رئال با 4 امتیاز و سوسیداد با 5 امتیاز کمتر در رتبه های بعدی بودند. بارسا از 6 بازی آخر خود تنها دو امتیاز کسب کرد و جام را دودستی به سوسیداد بخشید تا خاطره ای تلخ برای هوادارانش بجای بماند. حال باید دید لوئیس انریکه می تواند از سرنوشت تلخ کی‌روش و لاتک بگریزد یا خیر.

ارسال نظر