Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نگرانی در بارسلونا بخاطر سبک زندگی نیمار

نگرانی در بارسلونا بخاطر سبک زندگی نیمار

در باشگاه بارسلونا همه نگران افت محسوس نیمار هستند و بسیاری، یکی از دلایل ناکامی های اخیر بارسا را به همین مساله ارتباط می دهند.

بارسلونا چند هفته ای است که دچار افت محسوسی شده بطوریکه از 5 بازی اخیر خود در 4 بازی، متحمل شکست شده است. سه شکست متوالی این تیم در لالیگا باعث شده تا حاشیه امنیت خوب بارسا نسبت به اتلتیکو و رئال از بین رفته و نبرد قهرمانی لالیگا بسیار داغ و حساس شود.

بسیاری یکی از دلایل شکست های اخیر بارسا را افت مثلث MSN، بخصوص نیمار می دانند. لاونگواردیا در همین رابطه امروز گزارش داد که در باشگاه بارسلونا نگرانی ها در مورد سبک زندگی شخصی نیمار بالا گرفته است.

حضور نیمار در میهمانی های شبانه، سفرهای گاه و بیگاهش به برزیل برای حضور در کارناوال ها و جشن های خصوصی، حضور بیش از اندازه در محیط های اجتماعی به دلیل تعهدات تبلیغاتی ای که دارد، همه و همه باعث شده اند تا نگاه ها به شیوه زندگی نیمار دقیق تر و نزدیک تر شود. باید دید مدیران بارسا در نهایت چه راهکردی برای کنترل کردن ستاره برزیلی خود پیدا خواهند کرد.

ارسال نظر